Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G
Decoratieve Indonesische houtgestoken kist met zeilboten-decor (Jonk) ca. 1950 in goede staat van teakhout 50x43x94cm.
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Oud Frans ladenkastje in Louis Quinze stijl 1e helft 20e eeuw. Bronzen armaturen en grepen en met marmeren blad. 74x30x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse theetafel met mooi bewerkte driespant-poot in goede originele staat 72xø115cm.
Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Oud Japans lakwerk met snijwerk kinderkastje (20e eeuw) met ijzeren beslag. Zijkanten tevens bewerkt en beschilderd . H 79x56x27cm.