Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kinderwieg
Startpreis 50 EUR

Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G

Noten nachtkastje
Ergebnis: 30 EUR

Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G

Indonesische kist
Ergebnis: 100 EUR

Decoratieve Indonesische houtgestoken kist met zeilboten-decor (Jonk) ca. 1950 in goede staat van teakhout 50x43x94cm.

Pianokruk
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G

Bureau, Amsterdamse School
Startpreis 100 EUR

Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.

Kastje, marmeren blad
Startpreis 170 EUR

Oud Frans ladenkastje in Louis Quinze stijl 1e helft 20e eeuw. Bronzen armaturen en grepen en met marmeren blad. 74x30x44cm. Cond.: G

Mahonie klaptafel
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Mahonie eettafel
Ergebnis: 80 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse theetafel met mooi bewerkte driespant-poot in goede originele staat 72xø115cm.

3x Piedestal
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke piedestals (incompleet) 1e helft 20e eeuw 75-95cm. Cond.: R

2 Spiegels
Ergebnis: 30 EUR

Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G

Salontafel
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.

Henri Deux salontafel
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Louis Seize stijl spiegel
Ergebnis: 30 EUR

Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R

Wortelnoten secretaire
Ergebnis: 120 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse Louis Quinze secretaire op klauwpoten ca. 1960 met bronzen beslag (lichte fineerschade) 104x55x95cm. Cond.: R

Theetafel
Startpreis 30 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Antieke pianokruk
Ergebnis: 40 EUR

Draaibare pianokruk ca. 1900 in goede staat 50xø35cm.

Grote spiegel
Ergebnis: 50 EUR

Grote goudkleurige halspiegel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw 143x76cm. Cond.: G

Tafel, vossekop
Ergebnis: 95 EUR

Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.

Massief mahonie stoel
Ergebnis: 35 EUR

Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.

Henri Deux tafel
Startpreis 60 EUR

Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.

2x Voetenbankje
Startpreis 40 EUR

Twee oude.antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...

Kastje, Japans lakwerk
Ergebnis: 100 EUR

Oud Japans lakwerk met snijwerk kinderkastje (20e eeuw) met ijzeren beslag. Zijkanten tevens bewerkt en beschilderd . H 79x56x27cm.

Commode
Startpreis 320 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Tafeltje, 2 laden
Startpreis 30 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R