Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U
Ring 333/000 met parel. Ring strak model met ruw bewerkte zijkanten. In het midden van de ring zit een cultive parel, ø 6 mm. Breedte ring 8 mm. ca 2.6 gr ø 60
Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...
Kristallen ruitjesschotel met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: H: 1917,. MT.: onduidelijk. ó 19cm., Beugel dient gerestaureerd te worden
Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4.2 mm, 4 rijen, bevestigd aan een strak langwerpig GG sluiting met 3 bloedkoralen. ca 53 gr Lengte 41 cm
Armband met bloedkoralen en GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 3 rijen bloedkoralentonnetjes, ø 3,9x3,7 mm, in een mooie kleur. De bloedkoraal is bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van e...
Armband met parels en bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. De armband bestaande uit 4 rijen met in totaal 20 bloedkoralentonnen en cultive parels, ø 5 mm, 1 bloedkoraal om 6 parels. De snoeren zijn be...
Collier van bloedkoralen en parels met GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. Collier van 2 rijen bloedkoralen, tonvorm 7x8 mm, en cultiveparels, ø 6.8 mm, om en om bevestigd aan een klassieke GG ovale ...
Gevlochten 4-strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ronde sluiting met bloedkoraal en een veiligheidsketting. Lengte 18 cm
Ring GG 585/000 met graveerwerk en ovale bloedkoraal, ø 53 ca. 3,1gr.
Drie strengs bloedkoralen armband met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal en mooie GG eindstukken. Lengte 19 cm
Stukje bloedkoraal. Bloedkoralen kralen, ø 6.5-6.9 mm. lengte 19 cm. ca 12.8 gr. Voldoende lengte om een armband van te maken.
Streekbroche GG 585/000 met bloedkoraal en filigrain bewerking. Markiesvormige broche met 3 bloedkoralen en een bewerkte rand. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 40x14 mm. ca 3....
Snoer met mooie bloedkoralen. Tonnetjes bloedkoraal, ø 5.3 mm ca 25 gr. Lengte 40 cm
Snoer bloedkoralen. Een collier bestaande uit tonvormige kralen verlopend in grootte, 7,5-15mm. ca 42 cm, ca 63 gr.
Zilveren (835/000) Biedermeier zuurstel-houder op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en 3 originele kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. Mr. A.J. de Haas - Amsterdam a...
Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...
Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...
Bloedkoralen armband, 2 rijen met GG 585/000 ovaal slot. Tonnetjes bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan GG olijfvormige sluiting. De armband is voorzien van een veiligheid. Lengte 16,8 cm. ca 17,5 gr
Hollands zilveren vesta rondom voorzien van florale handgravures met scharnierend deksel en drukknopsluiting, 2e gehalte grootkeur, ca. 20gr. 6x2,5x1cm. Cond.: U
Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U
Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G
Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U