Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Pixis 1007
Schilderij, Pixis
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Choker GG briljant 9
Choker GG briljant

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden

Ergebnis:

1.950 EUR

Sterkenburg 1052
Sterkenburg
Startpreis 1.900 EUR
5 rij collier bloedkoraal en parel 76
5 rij collier bloedkoraal en parel
Startpreis 1.900 EUR
Empire kast 4015
Empire kast
Startpreis 1.800 EUR
Mahonie kabinet 4007
Mahonie kabinet
Startpreis 1.800 EUR
Skeletklok onder stolp 3564
Skeletklok onder stolp
Startpreis 1.800 EUR
Ring, fantasie diam. 551
Ring, fantasie diam.
Startpreis 1.800 EUR
Ring, fantasie diam. 530
Ring, fantasie diam.
Startpreis 1.800 EUR
Vergulde pendule 3504
Vergulde pendule
Startpreis 1.750 EUR
Dienblad, samaritaan 96
Dienblad, samaritaan
Startpreis 1.750 EUR
Armband G op Z diamanten 101
Armband G op Z diamanten
Startpreis 1.700 EUR
Verkauft
Schilderij, interieur 1168
Schilderij, interieur

Ergebnis:

3.100 EUR

Jan te Wierik. 1160A
Jan te Wierik.
Startpreis 1.600 EUR
Jan te Wierik 1070A
Jan te Wierik
Startpreis 1.600 EUR
Verkauft
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw 6009
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

Ergebnis:

1.500 EUR

Bronzen houtklover 5008
Bronzen houtklover
Startpreis 1.500 EUR
Statie 5002
Statie
Startpreis 1.500 EUR
Statie 5001
Statie
Startpreis 1.500 EUR
Statie, kerk uit Wurzburg 5000
Statie, kerk uit Wurzburg
Startpreis 1.500 EUR
Eiken tweedeurs kast 4219
Eiken tweedeurs kast
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Vitrinekast 4010
Vitrinekast

Ergebnis:

1.600 EUR

J. Helder, kersen verkoopster 1100
J. Helder, kersen verkoopster
Startpreis 1.500 EUR