Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Ergebnis: 20 EUR

Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G

Schildersezel
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniehouten schildersezel 20e eeuw in goede staat 80x43x20cm.

Keramieken servies
Ergebnis: 280 EUR

Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startpreis 20 EUR

Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G

2 Delftse vaasjes
Startpreis 15 EUR

Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G

Wanddecoratie, hout
Startpreis 30 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Schilderij, Schulz-Stradtmann
Startpreis 250 EUR

Otto Schulz Stradtmann ( 1892 - 1960 Duitsland), olieverf op linnen, landschap met rietgedekte boerderij 48x36cm. Cond.:G

Schilderij
Ergebnis: 60 EUR

Gesigneerd Germ de Jong 1945, olieverf op paneel, bloemenstruik 32x42cm. Cond.: G

Doos divers
Ergebnis: 25 EUR

Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G

Baardman kruikje
Ergebnis: 55 EUR

Kleine oude (antieke?) baardmankruik ca. 1900 (mogelijk ouder) 16,5xø12cm. (chip bij voet) Cond.: R

H. Hulk
Startpreis 200 EUR

Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G

Messing lampevoet
Startpreis 20 EUR

Oude messing lampenvoet 20e eeuw in goede staat 69cm.

Delftse tegel
Startpreis 35 EUR

Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.

2 Delen Delft
Startpreis 20 EUR

Twee delen oud Delfts keramiek; 1x 8-kantige knobbelvaas ca. 1930 27x13x13cm. en 1x fruitschaal Porseleyne fles (chip) 8xø23cm. Cond.: R-G

Schilderij Diepeveen, Eiffeltoren
Ergebnis: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische Eiffeltoren 50x40cm. Cond.: G

Strijkijzer
Startpreis 15 EUR

Messing 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 20x22x11cm.

Stork-Damen, stilleven
Startpreis 500 EUR

Henrica Maria Stork Damen 1966 (Voorhout 1900 - ), gouache op papier, stilleven 30x45cm. Cond.: G

3 Messing kandelaars
Startpreis 15 EUR

Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G

3 Diverse schelpen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke parelmoer kunst-gebruiksvoorwerpen; 1x papierhouder met olifantskop ca. 1930, 1x schelp met figuur in de duinen ca. 1900 en 1x parelmoer portemonnee met sluiting ca. 1920 10-14cm. Cond.: ...

Schilderij, Knikker
Ergebnis: 425 EUR

Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G

5x Royal Kopenhagen
Startpreis 25 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

Rosenthal schaal
Startpreis 50 EUR

Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.

Vaas + bloempot
Startpreis 50 EUR

Grote Jugendstil keramieken groen geglazuurde vaas met goudkleurig pauwendecor ca. 1900 en 1x majolica jardiniere ca. 1880 (haarscheuren en stukje gelijmd) 17-57cm. Cond.: R_G

Beeld, dame
Ergebnis: 40 EUR

Grote cement-gegoten naakte dame 2e helft 20e eeuw 63cm. Cond.: G