Düsseldorfer Schule (onduidelijke signatuur), olieverf op paneel, hooimijten 40x50cm. Cond.: G
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G
Otto Schulz Stradtmann ( 1892 - 1960 Duitsland), olieverf op linnen, landschap met rietgedekte boerderij 48x36cm. Cond.:G
Gesigneerd Germ de Jong 1945, olieverf op paneel, bloemenstruik 32x42cm. Cond.: G
Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische Eiffeltoren 50x40cm. Cond.: G
Henrica Maria Stork Damen 1966 (Voorhout 1900 - ), gouache op papier, stilleven 30x45cm. Cond.: G
Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G
Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.