Antieke miniatuur met bewerkte koperen lijst 13x7cm. Cond.: R-G
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.
Vier schaalmodellen van tractors (ERTL) schaal 1:16 met originele doos; 1x Fordson Model F (872), 1x Case "800" (693), 1x McCormick Farmall (250) en 1x Massey-Harris 44 (1133)
Kavel met 12 schaalmodellen ERTL 1:43 van tractors. Modellen: 2555, 2513, 2527, 2512, 2554, 5598, 2526, 2511, 2529, 2528, 2566 en 5599. De dozen zijn geopend geweest, modellen zijn nog in goede staat.
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
Oude Wilesco stoommachine, type D10. In originele doos 80-er jaren, compleet en licht bespeeld 16x27x21cm. Cond.: G
Decoratieve engelbuste 2e helft 20e eeuw gemaakt van kunststof (cement-kleur) 65cm.
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G
Geslepen kristallen strooibus op 835/000 zilveren voet. Montuur en dop met parelrand en knop ( 835/000), voorzien van florale-en meandergraveringen. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. H. 14cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G
Twee antieke messing houtbakken met handgrepen in goede originele staat ø32-ø40cm.
Mooi zilveren half-rond dekseldoosje met scharnier. Voorstellingen van spelende putti's met versiering van guirlandes. 835/000, ca. 45gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Ring, WG 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljanten, totaal 0,25 crt TW-VSI zitten...
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ottilie 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Kleine oude (antieke?) baardmankruik ca. 1900 (mogelijk ouder) 16,5xø12cm. (chip bij voet) Cond.: R