Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan te Wierik, acryl
Ergebnis: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

Oude ets
Startpreis 10 EUR

S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G

Aquarel, Eva Mendlik
Ergebnis: 30 EUR

Eva Mendlik (Haarlem 1928 - Nederlandse beeldhouwster), Chinese inkt op papier, zittende vrouw 32x46cm. Cond.: G

A. Reuvers, havengezicht
Startpreis 80 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, havengezicht van Enkhuizen 120x90cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Ergebnis: 75 EUR

Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, havengezicht bij Maasbrug 19x25cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 50 EUR

N. Gorber (naar Louis Apol), olieverf op linnen, bosgezicht met sneeuw 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ankone
Ergebnis: 60 EUR

Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen, Buurse Beek met figuren 30x40cm. Cond.: G

Portret Cs/68
Ergebnis: 10 EUR

Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G

A. Verwey
Ergebnis: 35 EUR

A. Verwey, olieverf op linnen, zwervers bij het ontvangen van geld 24,5x30cm. Cond.: G

Aquarel, Wenzel
Startpreis 40 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

Appel, gezicht
Startpreis 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Schilderij, bomen voor huis
Startpreis 125 EUR

A. Moskam ca. 1900, olieverf op linnen, boerderij met waterput en vrouw (3 gaatjes in linnen) 70x55cm. Cond.: R

Stilleven
Ergebnis: 35 EUR

Kuik Rhee? ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

2 Werken, Juan Komarek
Startpreis 100 EUR

2x Juan Komarek (Tjechoslowakije 1956 - ), tekening op papier, 2 tekeningen met naakte figuren 35x24cm. Cond.: G

C. Cornelisz, winter paardenspan
Startpreis 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenspan (naar Louis Apol) 20x25cm. Cond.: U

Kanaal met boten
Ergebnis: 120 EUR

H. Noort ca. 1920, olieverf op linnen, Stadskanaal met boten 41x51cm. Cond.: G

Schilderij, Jack Walhof
Ergebnis: 60 EUR

Jack Walhof 1918, olieverf op paneel, riviergezicht met roeiboot en figuren 43x33cm. Cond.: G

Houtskool portret
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, huizen met figuren langs een rivier (verf beschadigd) 20x14cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Fachwerk boerderij met figuren 90x60cm. Cond.: G

A. Leycer
Startpreis 50 EUR

A. Leycer ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

18 Franse modegravures
Startpreis 40 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

Aquarel, Kees Broerse
Ergebnis: 25 EUR

Kees Broerse '66 ( 1900 -1972 Enschede), olieverf op karton, vaas met viooltjes 47x35cm. Cond.: G

Gesigneerd A.V.J.
Ergebnis: 100 EUR

Monogram A.V.J. 20e eeuw, olieverf op karton, abstracte compositie 38x44cm. Cond.: G