S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Eva Mendlik (Haarlem 1928 - Nederlandse beeldhouwster), Chinese inkt op papier, zittende vrouw 32x46cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, havengezicht van Enkhuizen 120x90cm. Cond.: G
Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, havengezicht bij Maasbrug 19x25cm. Cond.: G
N. Gorber (naar Louis Apol), olieverf op linnen, bosgezicht met sneeuw 60x40cm. Cond.: G
Ton Anconé (Oldenzaal), olieverf op linnen, Buurse Beek met figuren 30x40cm. Cond.: G
A. Verwey, olieverf op linnen, zwervers bij het ontvangen van geld 24,5x30cm. Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G
A. Moskam ca. 1900, olieverf op linnen, boerderij met waterput en vrouw (3 gaatjes in linnen) 70x55cm. Cond.: R
Kuik Rhee? ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
2x Juan Komarek (Tjechoslowakije 1956 - ), tekening op papier, 2 tekeningen met naakte figuren 35x24cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap met paardenspan (naar Louis Apol) 20x25cm. Cond.: U
H. Noort ca. 1920, olieverf op linnen, Stadskanaal met boten 41x51cm. Cond.: G
Jack Walhof 1918, olieverf op paneel, riviergezicht met roeiboot en figuren 43x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, huizen met figuren langs een rivier (verf beschadigd) 20x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Fachwerk boerderij met figuren 90x60cm. Cond.: G
A. Leycer ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
Kees Broerse '66 ( 1900 -1972 Enschede), olieverf op karton, vaas met viooltjes 47x35cm. Cond.: G
Monogram A.V.J. 20e eeuw, olieverf op karton, abstracte compositie 38x44cm. Cond.: G