Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Meissen bureauset
Startpreis 240 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

Mokka servies, goudkleurig
Ergebnis: 25 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Petrus Regout serviesje
Ergebnis: 50 EUR

Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G

Plateel vaasje
Ergebnis: 30 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G

Plateel vaasje, 2 oren
Ergebnis: 50 EUR

Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.

Plateel vaasje, Arnhem
Ergebnis: 25 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G

Plateel vaasje, Eskaf
Ergebnis: 50 EUR

Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.

Rosenthal servies
Startpreis 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.

Rosenthal voetbal-servies
Ergebnis: 10 EUR

Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G

2 Steigerende paarden
Startpreis 50 EUR

Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.

Papegaai
Startpreis 100 EUR

Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G

Porseleinen haan
Ergebnis: 25 EUR

Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R

2 Schotels, 18e eeuw
Startpreis 160 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G

2 Imari borden, 18e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G

Bord, Fam. Rose
Ergebnis: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Ergebnis: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Imari theepot
Startpreis 25 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

Dekselpot, 18e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.

Satsuma vaas
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Satsuma vaas (keramiek) met Wilhelmina teken en 31 Augustus 1923. gesigneerd en made in Japan, in goede staat 21xø11cm.

Fluit met figuren
Ergebnis: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Ergebnis: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Beeld, lezende vrouw
Ergebnis: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

Vaas, kom, messenleggers
Ergebnis: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

2 Spekstenen beelden
Ergebnis: 30 EUR

Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G

Spekstenen figuur
Ergebnis: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G

Chin. jardiniere
Ergebnis: 25 EUR

Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.

Chinees jade figuur
Ergebnis: 90 EUR

Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.

Schilderij, A. Saverijs
Startpreis 3.000 EUR

-

Bioscoop projector FH 66 B
Startpreis 2.500 EUR

Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.

Kato 10-328 eurostar 4-car set
Startpreis 90 EUR

Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Minitrix 12829 koploper
Ergebnis: 175 EUR

Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Kato TGV 10-091
Startpreis 125 EUR

Kato TGV 10-091 basisset van 6 delen (M1,R1,R4,R5, R8 en M2), ongebruikt en in originele verpakking. N Spoor.

Arnold 0245 PTT postwagens
Ergebnis: 25 EUR

Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.

Fleischmann Digital 77420
Ergebnis: 90 EUR

Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".

Fleischmann 7471 Piccolo
Startpreis 50 EUR

Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Arnold 0400 Ice
Startpreis 125 EUR

Arnold 0400 Ice 3 NS, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Hobbytrain SVT Köln 16063
Ergebnis: 50 EUR

Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Fleischmann 901-9364
Startpreis 40 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Fleischmann 901-9364
Startpreis 40 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Fleischmann 901-9364
Startpreis 40 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Fleischmann 7363 Piccolo
Startpreis 40 EUR

Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Arnold 2336 PTT
Ergebnis: 125 EUR

Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Arnold 2338 NS 1300, blauw
Startpreis 90 EUR

Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Arnold 2335 PTT
Ergebnis: 75 EUR

Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Minitrix 12827
Ergebnis: 60 EUR

Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Fleischmann 94 8246 K (3x)
Startpreis 60 EUR

Drie wagons; Fleischmann 94 8246 K, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Minitrix 13629 (2x)
Ergebnis: 20 EUR

Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

4x Minitrix wagens
Startpreis 40 EUR

Vier wagens van Minitris; 13120, 13121, 13318 en 13333. Allen ongebruikt in originele doos. N spoor.

9 Roco wagons
Ergebnis: 35 EUR

Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.

5 Diverse wagons
Startpreis 35 EUR

Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.

Graham Farish 528
Startpreis 40 EUR

Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.

Atelier Guarniero, Blauwe Engel
Startpreis 400 EUR

Prachtige trein van Atelier Guarniero DE1 - NS "De Blauwe Engel" genummerd 24/60. In ongebruikte originele staat met originele verpakking, N spoor.

THS modelbouw,
Ergebnis: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS modelbouw trein
Ergebnis: 50 EUR

Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.

THS Modelbouw, trein
Ergebnis: 50 EUR

Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.

Diverse trein-onderdelen
Ergebnis: 35 EUR

Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...

Mahoniehouten bureau
Startpreis 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Kaptafel
Startpreis 250 EUR

Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...

Naaitafel
Startpreis 275 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

5 Djokja kandelaartjes
Startpreis 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Lepelrekje + 12 lepels
Ergebnis: 50 EUR

Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U

20 Ringen
Ergebnis: 140 EUR

Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.

Ei groen met kruis
Startpreis 50 EUR

Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met groen emaille kruis en vogel. Verder een aantal zirconias in zwart emaille. Lengte 2 cm

Ei Franse lelie, zwart
Ergebnis: 35 EUR

Hanger, Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met zwart en rood emaille, voorzien van 2 rijen zirconias en 4 Franse lelies. Lengte 2 cm

Schilderij, Coba Ritsema
Startpreis 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, paarden in galop
Ergebnis: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

IJzeren pot, 3 tangen
Startpreis 20 EUR

Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G

Pors. barometer met beeldje
Startpreis 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

2 Bronzen kandelaars
Ergebnis: 35 EUR

Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

5 Pistolen
Ergebnis: 100 EUR

Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G

Sluitgewichten
Ergebnis: 20 EUR

Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G

Wijwater emmer
Startpreis 60 EUR

Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G

Franse pendule 1840
Ergebnis: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

Klokkenstel
Ergebnis: 120 EUR

Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...

Regelateur
Ergebnis: 80 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.

Frans klokje, deels Limoges
Startpreis 450 EUR

Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.

Porseleinen klok
Startpreis 240 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Ivoren kaartenhouder
Ergebnis: 110 EUR

Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R

3 Vazen
Startpreis 120 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

3 Chin. pors. kop&schotels
Startpreis 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

3 Capucijner kop&schotels
Startpreis 40 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Kavel diversen (11x)
Ergebnis: 270 EUR

Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G

3 Diverse vazen
Startpreis 25 EUR

Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.

4 Kop & Schotels
Ergebnis: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.

7 Kopjes + 4 Schotels
Ergebnis: 80 EUR

Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G

9 Kopjes & 11 schoteltjes
Ergebnis: 135 EUR

Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R

Kruik
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse steengoed voorraad-kruik met bruin glazuur in goede staat, vermoedelijk Duitsland 36xø19cm.

Dupont aansteker
Ergebnis: 80 EUR

Dupont aansteker, verguld model, nieuw, rechthoekig model, 3,3x4,7 cm. Nieuwprijs €315,-

Raymond Weil horloge
Ergebnis: 220 EUR

Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos

A.J. van Driesten
Ergebnis: 900 EUR

Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G

Tekeningen, Carl Hampel
Ergebnis: 50 EUR

Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G

Ets, Rolf Curt
Ergebnis: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Startpreis 70 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

4 Gravures
Startpreis 20 EUR

Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...