Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G
Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G
Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G
Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.
Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.
Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G
Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.
Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G
Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Antieke Satsuma vaas (keramiek) met Wilhelmina teken en 31 Augustus 1923. gesigneerd en made in Japan, in goede staat 21xø11cm.
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R
Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...
Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G
Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.
Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Kato TGV 10-091 basisset van 6 delen (M1,R1,R4,R5, R8 en M2), ongebruikt en in originele verpakking. N Spoor.
Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.
Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".
Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Arnold 0400 Ice 3 NS, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Drie wagons; Fleischmann 94 8246 K, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Vier wagens van Minitris; 13120, 13121, 13318 en 13333. Allen ongebruikt in originele doos. N spoor.
Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.
Vijf diverse wagons waaronder; 2x Arnold 4487 en 3x Bertren wagons, allemaal ongebruikt in originele doos. N spoor.
Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.
Prachtige trein van Atelier Guarniero DE1 - NS "De Blauwe Engel" genummerd 24/60. In ongebruikte originele staat met originele verpakking, N spoor.
Prachtig model, handmatig aangepast door THS Modelbouw, N spoor.
Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.
Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Engelse toilettaqfel.l, ca. 1900, mahonby deels gefineerd, met bandintarsia, staand op viet taps toelopende poten met bronzen wielen.,bovendeel voorzien van twee loades en een ovale kantelbare spiegel...
Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U
Lot 20 zilveren ringen, met o.a. gekleurde zirkonias, onyx, markesiet en diverse fanatsiemodellen.
Hanger Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met groen emaille kruis en vogel. Verder een aantal zirconias in zwart emaille. Lengte 2 cm
Hanger, Faberge stijl, zilver-verguld, 925/000. Ei versierd met zwart en rood emaille, voorzien van 2 rijen zirconias en 4 Franse lelies. Lengte 2 cm
Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Vroeg Oosterse ijzeren genagelde bewerkte hengselpot 19e eeuw of ouder. Daarbij drie 19e eeuwse ijzeren wafelijzers 20xø18cm. en 5x36cm. Cond.: G
Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G
Kavel van 5 decoratieve pistolen naar oud voorbeeld in goede staat 28-40cm. Cond.: G
Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G
Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...
Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse steengoed voorraad-kruik met bruin glazuur in goede staat, vermoedelijk Duitsland 36xø19cm.
Dupont aansteker, verguld model, nieuw, rechthoekig model, 3,3x4,7 cm. Nieuwprijs €315,-
Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...