Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chin. bronzen portret
Startpreis 60 EUR

Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat

Hang horloge
Startpreis 110 EUR

Hanghorloge, zilver met GG 585/000. Zilveren hanghorloge, mechanisch, met vrouwfiguur aan de achterzijde. Voorzien van GG accenten. Merk Cler, ø 29 mm

Chinees jade figuur
Ergebnis: 90 EUR

Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.

Schilderij, A. Middelhoek
Startpreis 60 EUR

A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G

2 Delen zilver
Startpreis 50 EUR

Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U

Karaf + 6 glazen
Startpreis 125 EUR

Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G

Schilderij, Hilding
Ergebnis: 40 EUR

J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G

Hanger ovaal GG
Startpreis 90 EUR

Hanger GG 585/000 antiek. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr

Arnold 2338 NS 1300, blauw
Startpreis 90 EUR

Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Glazen vaas
Startpreis 30 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G

Ring met Peridot en diamant
Ergebnis: 100 EUR

Ring GG 585/000 met peridot en diverse diamanten. Fijne ring met in het midden een Peridot, ø 6 mm. Om de middensteen en aan de bovenzijde van de rand zitten diverse kleien diamanten. ø 50

Schilderij, Ludwig
Startpreis 750 EUR

Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G

Djokja doosje
Ergebnis: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

Copier spijkerbol + schaaltje
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G

5 Djokja kandelaartjes
Startpreis 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Collier, koraal
Ergebnis: 650 EUR

Collier van cilindervormige bloedkoralen. Verlopend collier, ø 4-8 mm, bestaande uit 7 rijen bloedkoraal. Kortste lengte 41 cm. Het geheel is zonder sluiting.

J.P.C. van Os 1919
Ergebnis: 50 EUR

Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G

Lot double
Startpreis 25 EUR

Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...

Indonesisch aquarel
Startpreis 40 EUR

Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Startpreis 240 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Krist. karaf + 4 coupes
Startpreis 20 EUR

Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G

2 Schilderijen op zijde
Startpreis 70 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

2 Vergulde knopen
Startpreis 70 EUR

Bijzonder stel vergulde ronde zilveren plaatknopen met kabel- en parelrand. Gedreven afbeelding van ruiter te paard, MT: J. Greeuw Hoorn ca. 1840, 835/000, ca. 25mm.

Zilv. schenksierkruk
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U