Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M
Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.
A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G
Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.
Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.
Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R
Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Ring GG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,6 gr. ø 54
Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr
Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.
Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G
Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.