Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5 Delen porselein 6143
5 Delen porselein
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Schaal op bronzen voet 6107
Schaal op bronzen voet

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

Ergebnis:

18 EUR

Empire klok 1820 3506
Empire klok 1820
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Keramiek figuur Oostenrijk 6100
Keramiek figuur Oostenrijk

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ravelli giraffe 6093
Ravelli giraffe

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Gesign. N. Roosenboom 1327
Gesign. N. Roosenboom

Ergebnis:

162 EUR

Ring GG fantasie slagring 3092
Ring GG fantasie slagring
Startpreis 300 EUR
Hanger GG Bloedkoraal rozet 3085
Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startpreis 120 EUR
Corneille 1320
Corneille
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Zilveren rijgnaald 575
Zilveren rijgnaald

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
16 Doosjes met 4 oorknoppen 696
16 Doosjes met 4 oorknoppen

Ergebnis:

90 EUR

Westerwald wandreliëf 6057
Westerwald wandreliëf
Startpreis 150 EUR
Verkauft
2 Chinese borden 6050
2 Chinese borden

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Zilveren miniatuur, tafelstuk 546
Zilveren miniatuur, tafelstuk

Ergebnis:

80 EUR

2 Zilv. kaasduimen 539
2 Zilv. kaasduimen
Startpreis 25 EUR
Verkauft
6 Kop&Schotels 6043
6 Kop&Schotels

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Fedor van Kregten, koeien 1291
Fedor van Kregten, koeien

Ergebnis:

371 EUR

Gouache Christus, monogram 1284
Gouache Christus, monogram
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Ring GG Granaat 532
Ring GG Granaat

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

Ergebnis:

40 EUR

3 Chin. pors. kop&schotels 6599
3 Chin. pors. kop&schotels
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Franse pendule 1840 3593
Franse pendule 1840

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
Schilderij, paarden in galop 1481
Schilderij, paarden in galop

Ergebnis:

45 EUR