Mooie zilveren 835/000 theebus met rondom putti-en bloemmotieven op vier pootjes. MT.: D.Zwijnenburg, Schoonhoven, ca. 183 gr. 7x6x9cm., Cond.:U
Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Jade armband, verguld. Ronde armband gemaakt uit jade met in het midden een scharnier en een bakslot met veiligheid. Om het jade zit een bewerking met verguld metaal en gravures. ø 54 mm.
Ring, GG 585/000, met ovale jade. Ring met in het midden een jade 24x12 mm. Om de jade zit een halve gladomzetting en aan de zijkant zitten bewerkingen met losse stukjes ca 8,7 gr. ø58
Hanger, GG, 585/000, met Jade. Een ovale bewerkte rand met in het midden een loshangende ovaal geslepen jade, 10,3x7,6mm. ca 1,7 gr.
Collier Calciet kralen met 15 GG 585/000 bewerkte "disco" bolletjes. ø 8,3mm. Aan het collier zit een GG 585/000 matbewerkte bolsluiting. Lengte 40 cm.
Collier van jadekralen met 28 GG 585/000 bolletjes. In het midden van het collier hangt een GG 585/000 hanger met een uitgewerkte steen van jade, gevat in een getorste rand. Grootte 21x27 mm. Lengte 4...
Ring, GG 585/000, met Chrysopraas, Onyx en diamant. De ring heeft een kop van 31x25mm met in het midden een Chrysopraas, trapezium geslepen met bewerkte rand. Daar omheen zitten 4 stukken Onyx met daa...
Hanger, zilver/verguld, aan double collier. Rond vergulde hanger, 28 mm, voorzien van een jadeschijf met verguld middenstuk met chinees karakter aan een double gourmetcollier. Lengte ca 50 cm.
Grote, royale goud op zilveren ring met langwerpige kop, bezet met 5 wat grotere en vele kleinere diamanten met oudslijpsel. De onderzijde is prachtig bewerkt. ø 54
Oorhangers, antieke stijl, goud op zilver, met ca 160 diamanten. Lengte 61 mm
Ring GG 750/000 met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse briljanten in triangel slijpsel. In de ...
Oorhangers, antieke stijl, goud op zilver, met diverse diamanten. Lengte 60 mm.
Kapitale zeer zeldzame armband. Goud op zilver stijve armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten. ø binnenma...
Kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 12 Hollands zilveren lepeltjes met opengewerkte steel, in bijbehorens etui, 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 66gr., L.,8cm., Cond.:U
Uitheems zilveren kannetje en vaasje met oren op voet "Bombay Silver"H.ca. 13cm., samen ca. 430gr., Cond.:U
Ronde zilveren jardiniere 835/000, op drie fraai gestileerde adelaarspoten met blauw glazen binnenschaal. Nederlands gekeurd, keurkamer Den Haag ca. 1879, ø ca.20cm., zilvergewicht ca. 264gr.
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Antieke Hollands zilveren 835/000 pasteischep. Grootkeur, Jaarletter: F, 1865, MT.: Jacob van der Ree, Schoonhoven, ca. 27gr., L. 18cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 advocaatlepeltjes met getorste en gegraveerde steel,MT.: Jan Huisman, Schoonhoven, begin 1900, ca. 56gr., L:., 9cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Twee zilveren bakjes rustend op vier pootjes met palmet en klauwmotief, 900/000 ca. 165 gr. 8.5x5x4.5cm., Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Kapitaal 5 rij-ig bloedkoraalcollier met 19e eeuws groot, GG, 585/000, streekslot. ø bloedkraal ca 6 mm, streekslot ø 42 mm met in het midden een bloedkoraal en daaromheen filigrain bewerking. Lengte ...
Collier, 2 rij, met bloedkoraal en cultive parels, om en om. De 2 rijen zijn bevestigd aan een GG, 585/000 sluiting, ovaal filigrain model met in het midden een bloedkoraal .ø parels 7mm, ø bloedkoraa...
Hanger GG 750/000 met briljant en parel. Hanger in de vorm van een pegel met in het GG oog 21 Baquette- diamanten, totaal ca.0.22 crt. en daaronder een mooie witte Zuidzee parel ø 15/16 mm, met veel l...
Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt.Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm....
Prachtige broche, GG WG 750/000, in de vorm van een sierlijke vogel. Bezet met ca 1,20 crt diamant. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 73x50 mm. ca 23,3 gr
Tennisarmband GG 585/000 met briljanten. Een armband bestaande uit schakels gemaakt van gladomzettingen, ø 4,6 mm, waarin 40 briljanten ca.1.60 crt.W/SI gezet zijn. Het geheel is flexibel. De armband ...
Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Grote grove ring met een uitgesneden bloedkoraal met bloemen, iets beschadigd, 15x20 mm. Om de bloedkoraal zit een brede rand welke bewerkt is met een gegraveerd desi...
Grote GG 585/000, heren ring. Rond model met diverse stenen, gezet in WG 585/000, en zwarte emaille inleg aan zowel de kop als aan de zijkanten. ø kop 16 mm. ø 66. ca 9,6 gr.
Heren ring, GG, 585/000 met grote briljant in het midden. Massieve herenring met een gerhodineerde vierkante kop, 12x12mm, met daarin een briljant ca 0.67 crt. P met een goede kleur. ca 15,4 gr. ø 65
Herenring, GG/WG, 585/000, met briljant. De ring heeft aan de zijkanten een bicolour bewerking welke lijkt op Rolexschakels. In het midden van de vierkante kop zit een ca 0.10crt briljant. ca 5,3 gr....
Ring, GG 585/000 met Kennedymuntje. Fijn bewerkte ring met klein Kennedy-muntje, ø 10 mm. ca 2,2 gr. ø 54. de kop van de ring is iets uit model.
Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U
Antiek schildpad etui met aan beide zijden Hollands zilveren 835/000 applicaties, 13.5x8.5x2cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 advocaatlepeltjes met bewerkte steel, bekroond met kroontje. MT.: gekroonde N10, ca. 88gr., L. 8cm., Cond.:U
Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje
Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U
Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U