Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Acryl, Jan te Wierik 1432
Acryl, Jan te Wierik

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Kraagvaas, 19e eeuw 6263
Kraagvaas, 19e eeuw

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Zonne comtoise 3631
Zonne comtoise

Ergebnis:

625 EUR

Verkauft
Armband Wg saffier briljant 26
Armband Wg saffier briljant

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Collier, bloedkor. 102
Collier, bloedkor.

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Zilveren wijnkan 121
Zilveren wijnkan

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Armband GG/WG met pennen 639
Armband GG/WG met pennen

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Schilderij, Gorter 1002
Schilderij, Gorter

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
H.P. Koekkoek 1005
H.P. Koekkoek

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Bijbel 2003
Bijbel

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Pieter Keur, Statenbijbel 2165
Pieter Keur, Statenbijbel

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Bronzen figuur, Dewitt 5008
Bronzen figuur, Dewitt

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Grote pronkvaas 6007
Grote pronkvaas

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Boedha beeld 6037
Boedha beeld

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
2 Chinese borden 6425
2 Chinese borden

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Ivoren beeld 6478
Ivoren beeld

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Ring WG saffier briljant 27
Ring WG saffier briljant

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Hollandse bakbarometer 2191
Hollandse bakbarometer

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Bloedkoralen collier 3 rijen 101
Bloedkoralen collier 3 rijen

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Parfumflesje 244
Parfumflesje

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Gesign.Corneille vogel/vis 1083
Gesign.Corneille vogel/vis

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Gothise eikenhouten kist 4025
Gothise eikenhouten kist

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Kabinet 4068
Kabinet

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Zeldzame kinderstoel ca. 1820 4144
Zeldzame kinderstoel ca. 1820

Ergebnis:

500 EUR