Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Twee Engels zilveren kandelaartjes 925/000. 6.5xø6.5cm./, Cond.:U
Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G
Fraaie zilveren 835/000, natfruitschep met florale opengewerkte bak en steel. Zaanlandse zilversmederij, 1934, L.23cm., ca. 71gr.
Gesigneerd Ruysdael 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen 33x24cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.
M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.
Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.
Zilveren Jugendstil sigarettenetui, 84 Zolotnicks 875/000, ca. 117gr., 9.5x8cm., Cond.:U
Drie blauwe DAVO ordners, 1 DAVO FDC's album en een mapje. Allen gevuld met postfrisse complete series Nederland. jaargangen uit 80-er en 90-er jaren.
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G
Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G