Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote vaas, 18e eeuw
Startpreis 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

2 Zilv. kandelaars
Startpreis 80 EUR

Twee Engels zilveren kandelaartjes 925/000. 6.5xø6.5cm./, Cond.:U

Bord VOC
Startpreis 30 EUR

Groot oud keramieken bord met V.O.C. teken 20e eeuw ø36,5cm. Cond.: G

Dali
Ergebnis: 350 EUR

Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G

Zilv. natfruitschep
Startpreis 90 EUR

Fraaie zilveren 835/000, natfruitschep met florale opengewerkte bak en steel. Zaanlandse zilversmederij, 1934, L.23cm., ca. 71gr.

Schilderij naar Ruisdael
Startpreis 30 EUR

Gesigneerd Ruysdael 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen 33x24cm. Cond.: G

Delftse vaas
Startpreis 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

Kroonluchter
Ergebnis: 100 EUR

Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.

2 Kandelaren
Ergebnis: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Ring GG Topaas
Startpreis 720 EUR

Ring GG 585/000, met groen Topaas, diamant. Ring met grote ovale Topaas, 17x13mm, gevat in een pootjeszetting, waarbij de pootjes voorzien zijn van diverse kleine diamantjes. In de fijne band van de r...

Renard, Parijs
Startpreis 300 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Grote Oosterse schotel
Startpreis 175 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.

Serviesje
Ergebnis: 20 EUR

Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Startpreis 50 EUR

M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.

Meissen vleesschaal
Ergebnis: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G

Dekselcoupe met putti
Startpreis 150 EUR

IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm.

Sigarettenetui
Startpreis 160 EUR

Zilveren Jugendstil sigarettenetui, 84 Zolotnicks 875/000, ca. 117gr., 9.5x8cm., Cond.:U

Div. postzegelalbums
Ergebnis: 120 EUR

Drie blauwe DAVO ordners, 1 DAVO FDC's album en een mapje. Allen gevuld met postfrisse complete series Nederland. jaargangen uit 80-er en 90-er jaren.

2 Juslepels
Startpreis 60 EUR

Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U

Pors. figuur, vrouw met hondje
Startpreis 40 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren
Startpreis 80 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G

Ca. 1300 zegels, CSR
Ergebnis: 10 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels CSR, gestempeld.

Grote KPM schaal
Startpreis 50 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

6 Chinese schoteltjes
Startpreis 150 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G