Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ei, Faberge stijl, zwart
Startpreis 110 EUR

Ei Fabergestijl met engel
Ergebnis: 75 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart geëmailleerd model, 20 mm, met bloemblaadjes met zirconia's. Aan de binnenzijde van het ei hangt een engeltje.

Ei, Faberge stijl blauw
Startpreis 70 EUR

Ei, Faberge stijl, malachiet
Startpreis 60 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Malachiet groen ei, 30 mm, met aan de bovenzijde een openbewerking met zirconia's en lichtroze emaille.

Malachietset
Startpreis 20 EUR

Lot zilver
Startpreis 25 EUR

Armband Gourmet
Ergebnis: 90 EUR

Armband,zilver 925/000, grove gourmetschakel, ø 12 mm, massief.De armband is voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 22 cm. ca 95 gr.

Jasseron collier + armband
Ergebnis: 80 EUR

Collier, bloedkor.
Startpreis 150 EUR

Verlopend Bloedkoraalcollier, bestaande uit vele kleine kralen. Diverse kralen vertikaal geregen en bevestigd aan een WG, 585/000, sluiting met bloedkoraal. Lengte 58cm

Afghaanse armband + zegelringen
Startpreis 90 EUR

Maansteen collier
Startpreis 130 EUR

Maansteen collier, ø 8 mm, met roodvergulde magneetsluiting.De kralen zijn geknoopt. Lengte 47 cm.

Bol horloge
Startpreis 100 EUR

Horloge, gemaakt in een blauw emaillebol. Te dragen als hanger. Het horloge is mechanisch. ø 23 mm. Eind 19e eeuw.

Broche hanger turkoois
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen koker
Startpreis 40 EUR

Antieke tienkantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, 835/000, met fraaie florale graveringen en een monogram. Londen ca. 1883. 17xø3cm.

Zilveren tafelkandelaar
Startpreis 50 EUR

Zilveren tafelkandelaar 835/000 4xø7cm. Cond.: U

Zilv. sauslepels
Startpreis 100 EUR

Stel zilveren sauslepels, 835/000, met schuitvormige bak, steel rond model met gegraveerde filetrand (I 1x met reparatie) MT.: G.van de Velde, Goes, 1834, L.15cm., ca. 65gr.

Zilveren vork
Startpreis 70 EUR

Zilveren vork, 18e eeuw, 835/000, steelaanzet dubbel lof met rug en stgeeleinde met Haags Lofje. MT.: Roelof Helweg, Amsterdam, 1788, L. 20cm., ca. 55gr.

Plated rammelaar
Startpreis 60 EUR

Plated rammelaar in de vorm van een hartje met C-voluten en een bijtring.

Zilveren tondeldoosje
Ergebnis: 100 EUR

Heel bijzonder model zilveren tondeldoosje, 835/000, met biedermeier graveringen en mooie aparte overslag sluiting . Toegeschreven aan Abraham v/d Sluys, Schoonhoven, ca. 1858, 6x3.5x1cm., ca. 25gr.

Zilveren rammelaar
Startpreis 60 EUR

Zilveren rammelaar, 925/000, met handgreep. L.7cm.

Kristallen strooibus
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen mosterdpot
Startpreis 60 EUR

Geslepen kristallen mosterdpot met oor, olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, zilveren montuur en deksel met duimgreep, 835/000, MT.: J.M.van Kemepen en Zn., Voorschoten ca. 1870. H. 10 cm.

Zilv. notitieblokje
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren klontentang
Ergebnis: 30 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 835/000, met gedrevedn catrouche vorm met ovaal schild en lange klauwpoten. Onbekend MT. L. 14cm., ca. 26gr.