Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Zwart geëmailleerd model, 20 mm, met bloemblaadjes met zirconia's. Aan de binnenzijde van het ei hangt een engeltje.
Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Malachiet groen ei, 30 mm, met aan de bovenzijde een openbewerking met zirconia's en lichtroze emaille.
Armband,zilver 925/000, grove gourmetschakel, ø 12 mm, massief.De armband is voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 22 cm. ca 95 gr.
Verlopend Bloedkoraalcollier, bestaande uit vele kleine kralen. Diverse kralen vertikaal geregen en bevestigd aan een WG, 585/000, sluiting met bloedkoraal. Lengte 58cm
Maansteen collier, ø 8 mm, met roodvergulde magneetsluiting.De kralen zijn geknoopt. Lengte 47 cm.
Horloge, gemaakt in een blauw emaillebol. Te dragen als hanger. Het horloge is mechanisch. ø 23 mm. Eind 19e eeuw.
Antieke tienkantige slanke geslepen kristallen koker met zilveren deksel, 835/000, met fraaie florale graveringen en een monogram. Londen ca. 1883. 17xø3cm.
Stel zilveren sauslepels, 835/000, met schuitvormige bak, steel rond model met gegraveerde filetrand (I 1x met reparatie) MT.: G.van de Velde, Goes, 1834, L.15cm., ca. 65gr.
Zilveren vork, 18e eeuw, 835/000, steelaanzet dubbel lof met rug en stgeeleinde met Haags Lofje. MT.: Roelof Helweg, Amsterdam, 1788, L. 20cm., ca. 55gr.
Plated rammelaar in de vorm van een hartje met C-voluten en een bijtring.
Heel bijzonder model zilveren tondeldoosje, 835/000, met biedermeier graveringen en mooie aparte overslag sluiting . Toegeschreven aan Abraham v/d Sluys, Schoonhoven, ca. 1858, 6x3.5x1cm., ca. 25gr.
Geslepen kristallen mosterdpot met oor, olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, zilveren montuur en deksel met duimgreep, 835/000, MT.: J.M.van Kemepen en Zn., Voorschoten ca. 1870. H. 10 cm.
Antieke zilveren klontjestang, 835/000, met gedrevedn catrouche vorm met ovaal schild en lange klauwpoten. Onbekend MT. L. 14cm., ca. 26gr.