Grote antieke koperen koeienbel met lederen riem ca. 1900 (of ouder) in goede originele staat 58x22x10cm.
Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat
Drie delen porselein 80-er jaren; 1x jardiniere Royal crown, 1x Vaas (amfora) Peach Japan en 1x bolvaas Adis Greece 6-37cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse messing kerkelijke neogothische kandelaar, vernikkeld, in goede originele staat 52cm.
Grote Chinese spekstenen vaas 19e eeuw, stukje gelijmd achter (chip af) 17x30x4cm. Cond.: R
Twee Hollands zilveren suikerscheppen met streepagaten heften 835/000. L.ca. 14cm., Cond.:U
Zakhorloge met Romeinse cijfers en een centrale secondewijzer, ø 49 mm. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met paardehoofd en verguld middenstuk. En een onedele horlogeketting met hoefijz...
Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...
Vier Duitse eikenhouten eetkamerstoelen, ca. 1930, met lederen zit-en rugleuning. Mooie gestoken rugleuning. In zeer goede originele staat. 111x56x44cm.
Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G
Prachtig groot oud Chinees porseleinen Familie Roze vaas met handbeschilderde vechtscene's ca. 1900 44xø17cm. Cond.: G
Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G
Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.
Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw met figurendecor; 1x kom 6xø12cm. en 1x dekseldoos 4xø8cm. Cond.: G
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...