Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Pierrot ca. 1900 "Aubade a la Lune", gesigneerd Desblane. Koper over aardewerk, mooie patrina in goede originele staat 42cm.
Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G
Etienne Bagchus ( 1940 - 2012 Apeldoorn), bekende Hollandse beeldhouwer helaas in 2012 overleden, groot beschilderd houten sculptuur 170cm. Cond.: G
Eikenhouten Mariabeeld ca. 1800 in goede originele staat, mooi gesneden gewaad 53cm. Cond.: G
Prachtige grote Jugendstil wit-marmeren vrouwenbuste ca. 1900, gesigneerd A. Husson. In goede originele staat. Minimale beschadigingen bij voet 56x33x22cm.
Oude decoratieve compositie metalen tafellamp in de vorm van een engel met fakkel en boog 2e helft 20e eeuw. in goede staat 50cm.
Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.
Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd en handen op marmeren sokkel, in goede originele staat 11cm.
Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Bronzen figuur, liggend naakt, met monogram G.H. II/VII. In zeer goede originele staat, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw 22x11x9cm.
Bronzen figuur van Floyd T. Dewitt op marmeren voet, "Achterburgwal Annie" in zeer goede originele staat 37cm.
Oud keramieken figuur, gesigneerd W. Kamp 20e eeuw met bruine en zwarte glazuur 36cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...
Bronzen figuur, gesigneerd Mercier. Voorstellend een drinkende musketier op houten bank 25x18x13cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse putti met nog originele beschildering, vergulding en patina. Vermoedelijk Zuid Duitsland 50x20x13cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U