Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G
Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G
Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.
Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G
Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (G. Schoerner of Scholten?), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 33x20cm. Cond.: G
Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.
Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G