Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Delen brons
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G

Buffetkast
Startpreis 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Schilderij, Frans Manders
Startpreis 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G

Cloisonne dekselpot
Startpreis 60 EUR

Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G

Petroleumlamp, ijzeren voet
Startpreis 30 EUR

Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.

Scheepskatrol
Startpreis 60 EUR

Grote eikenhouten scheepskatrol met smeedijzer 19e eeuw, lichte wormbeval 51x19x15cm. Cond.: G

Antiek meetlint
Ergebnis: 40 EUR

Meetlint ca. 1900 van bakeliet? 11xø2cm. Cond.: G

Schildpad
Startpreis 115 EUR

Oude opgezette waterschildpad in goede staat 7x25x15cm. Cond.: G

8 Diverse kandelaars
Ergebnis: 90 EUR

Acht diverse kandelaars, brons en messing, 18e ?, 19e en 20e eeuw. In gode originele staat. 18-25cm.

Twee heilige kruizen
Startpreis 15 EUR

Twee heilige kruizen ; 1x met baceliet? ca. 1910 en 1x brons ca. 1900 31-40cm. Cond.: G

Damesrevolver, penvuur
Ergebnis: 80 EUR

Antiek mini-pistool, 1 schots nr. 46 in originele staat 8,5cm. Cond.: G

Figuur met lamp
Ergebnis: 70 EUR

Decoratieve samac tafellamp met mooie glazen kap 2e helft 20e eeuw. Met voorstelling van vrouw die vogels aan het voeren is 70x16x20cm. Cond.: G

C. Scholten
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (G. Schoerner of Scholten?), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht 33x20cm. Cond.: G

3 Beelden, Blue Mountain
Startpreis 40 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

Teakhouten naaitafel
Ergebnis: 60 EUR

Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.

Afrikaans masker
Startpreis 40 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G

3 Chin. pors. kop&schotels
Ergebnis: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Design lamp
Ergebnis: 25 EUR

Design vloerlamp van chroom met 5 halogeenlampen en dimmer. model jan des boevrie H: 162cm. Cond.: G