Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verz. Wilhelmina, 2 delen
Ergebnis: 200 EUR

Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld

5 Delen open haard + scherm
Startpreis 50 EUR

Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G

Schilderij, Groenewegen
Startpreis 1.000 EUR

A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G

2 Perzische tafellopers
Startpreis 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

Koetsbok ca. 1780
Ergebnis: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

Antiek worteldoek
Startpreis 20 EUR

Oud handgewoven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

Engelse bierpul
Ergebnis: 25 EUR

Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.

Saxofoon
Startpreis 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Schilderij, vossen
Ergebnis: 220 EUR

J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G

Chinees bord
Ergebnis: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G

Bronzen man met slang
Startpreis 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Barometer
Ergebnis: 40 EUR

Notenhouten barometer ca. 1920 W.J. Lauwers te Amsterdam in zeer goede staat 54x18x5cm.

Rogier Chailloux
Startpreis 40 EUR

Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G

2 Lampen, Wedgwood
Startpreis 30 EUR

Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G

Gouache, Jelle Hoogstra
Startpreis 175 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startpreis 40 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G

4 Delen brons
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen brons 20e eeuw; 1x kistje monogram K, 1x briefopener, 1x blaker, 1x "horen, zien en zwijgen" 4-25cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startpreis 80 EUR

Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G

Jan van Delft, portret
Startpreis 90 EUR

Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G

Gesig. bord, keramiek
Startpreis 15 EUR

Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G

Renald, ongesigneerd
Startpreis 25 EUR

Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G

Bronzen zittende schrijver
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.

3 Oude borden Delft
Ergebnis: 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

Cloisonne dekselpot
Startpreis 60 EUR

Oude cloisonne dekselpot 20e eeuw met Japanse voorstellingen en bloemen, mooie kwaliteit 18xø12cm. Cond.: G