Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Vazen V&B
Startpreis 40 EUR

Twee oude Delfts porseleinen knobbelvazen 20e eeuw. Zes-kantig met zeegezichten en bloemendecor in goede staat 27x12x12cm.

Ivoren beeld, Petrus
Startpreis 240 EUR

Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.

Ivoren beeld, vrouw
Ergebnis: 1.500 EUR

Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G

Makkums bord, plooi
Startpreis 40 EUR

Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R

Chinees bord
Startpreis 10 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

5 Chinese inktstenen
Ergebnis: 50 EUR

Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R

Karl Ens, vrouwtje met kippen
Startpreis 100 EUR

Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startpreis 50 EUR

Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.

4 Porseleinen beeldjes
Startpreis 50 EUR

Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R

4 Delen porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...

9 Delen KPM
Startpreis 80 EUR

Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G

12 Chinese kop & schotels
Ergebnis: 85 EUR

Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G

Rosenthal moeder met kind
Startpreis 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G

Pors. tafelopzet, putti's
Startpreis 150 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

3 Delen kristal
Startpreis 10 EUR

Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G

3 Glazen bonbonieres
Startpreis 30 EUR

Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R

2 Jugendstil vazen
Startpreis 190 EUR

Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G

3 Glazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G

Plated karaffenset
Ergebnis: 40 EUR

Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.

Tiffany lamp
Startpreis 95 EUR

Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G

2 Koperen aanstekers
Ergebnis: 10 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

4 Levensmiddel-blikken
Startpreis 25 EUR

Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R

2 Stijgbeugels
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G

12 Delen divers
Ergebnis: 30 EUR

Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.