Twee oude Delfts porseleinen knobbelvazen 20e eeuw. Zes-kantig met zeegezichten en bloemendecor in goede staat 27x12x12cm.
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R
Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R
Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G
Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.
Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R
Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...
Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G
Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G
Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.
Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G
Drie zware glazen schalen 2e helft 20e eeuw, minimale chips bodem Cond.: R
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.