Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Klok, pub model
Ergebnis: 25 EUR

Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G

Pendule met mannetje
Startpreis 850 EUR

Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.

Antony Keizer
Startpreis 750 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

Engels staande klok
Startpreis 600 EUR

Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en verzilverde wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Epping....

Comtoise klok
Ergebnis: 160 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger en dagaanduiding. In zeer goede oroginele staat 150x33x17cm. Cond.: G

2 Schilderijen/prenten
Ergebnis: 25 EUR

Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R

Schildklok
Startpreis 90 EUR

Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm. Cond.: G

Duitse staande klok
Startpreis 800 EUR

Duitse biedermeier staande klok ca. 1830 van berkenhout met berkenfineer. 8-Daags bronzen uurwerk, gewichten en pendel. In originele goede staat

Ongesigneerd 20e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G

Mercedes model 1886
Ergebnis: 90 EUR

Schaalmodel van een Mercedes uit 1886, schaal 1:8, door Franklin Mint, gemaakt van metaal en kunststof. In uitstekende staat. 19x30x17cm.,In uitstekende staat.

Kavel divers speelgoed
Ergebnis: 40 EUR

Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R

Metalen hijskraan
Startpreis 20 EUR

Metalen hijskraan Tri-Ang Great Britain ca. 1960 in goede originele staat. 1 kantje iets verf af 22x34x13cm.

Frans Baayens
Startpreis 150 EUR

Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G

Ets, Edelman
Ergebnis: 25 EUR

Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G

Schilderij, Buikema
Startpreis 850 EUR

Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G

Hartbriljant ring
Startpreis 3.400 EUR

Ring WG, 750/000, met Diamanten hart in het midden, ca 1,01 crt TW/P1. Om het Diamanten hart zijn 16 kleine briljanten gezet, totaal ca 0,18 crt, W/SI. ca 3,9 gr. ø 56

Benen kurkentrekker, langneus
Ergebnis: 125 EUR

Oude benen handgestoken kurkentrekker, man met grote neus 20e eeuw 21x8x4cm. Cond.: G

R.F.M. v.d. Meulen
Ergebnis: 130 EUR

R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Ets, Amsterdam
Ergebnis: 500 EUR

Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.

Porseleinen sierbord
Ergebnis: 35 EUR

Oud porseleinen sierbord 20e eeuw, gemerkt ADHemia Tjecho-Slowakia met goud- en bloemendecor ø27,5cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startpreis 95 EUR

Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G

Japans theeservies
Ergebnis: 40 EUR

Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...

C. Verschuur
Startpreis 650 EUR

C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G

2 Koperen aanstekers
Ergebnis: 10 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G