Engels mahoniefineer ladenkastje met 6 lades in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 79x40x63cm. Cond.: G
Piedestal ca. 1920 met getorste voet staand op drie leeuwepoten (eiken met beuken) 94x38cm. Cond.: G
Iepenhouten spinnekoptafel 19e eeuw in goede originele staat met geschulpt blad 71x100x70cm. Cond.: G
Duitse Biedermeier naaitafel met garenzak, mahoniefineer met aparte voet ca. 1820. Origineel binnenwerk en slot. Het blad is iets verbogen, verder in goede originele staat 71x49x33cm. Cond.: R
Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G
Grote decoratieve barokstijl spiegel met bewerkte houten lijst en inleg (goudkleurig) 2e helft 20e eeuw 118x86cm. Cond.: G
Grote oude notenhouten etagere 20e eeuw met tollen en snijwerk 138x53x32cm. Cond.: G
Grote houtgesneden berenkapstok met drie beren en parapluhouder in Schwarzwald stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 190x50x65cm. Cond.: G
Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.
Eikenhouten wandkapstok ca. 1920 met geslepen spiegel en originele kledinghaken 96x35x13cm. Cond.: G
Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R