Twee delen Duits Art Deco aardewerk, gemerkt (Stubl of Stabl?) 30-er jaren. Zwart/griojs en wit verlopen glazuur; 1x schaal op 3 pootjes 6xø24cm. en 1x schaal met hengsels 7x20x18cm. Cond.: G
Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.
Zes delen vroeg tin 18e-19e eeuw; 1x grote lepel(stempels), 1x zoutstrooier, 1x kandelaar, 1x kraantjeskan, 1x lepel met leeuw (bijzonder) en 1x papkom. 9,8-43cm. Cond.: R-G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G
Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.
Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G
Twee 19e eeuwse Chinese keramieken gemberpotjes met landschapsdecor 9xø9cm. Cond.: G
Zes oude Petrus regout Maastricht keramieken borden ca. 1900; 2x design Wild Rose, 2x design Amazon en 2x design Orient ø23-ø26cm. Cond.: G
Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G
Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, portret van een Oosterse vrouw in kledendracht 53x63cm. Cond.: G
Bronzen haan op marmeren voet, gesigneerd van der Straeten, 21e eeuw.; 25x27x12cm.
Grote bronzen wandplaquette gemerkt Boston Electric Power Co Remington, 21e eeuw. voorstellende een man in stad met bliksemschichten. 50x32.5x3.8cm.
Bronzen duif op marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon, 21e eeuw in art-deco stijhl. 26x13x9cm.
Collier bestaande uit barnsteenkralen met verschillende kleuren, verlopend in groottte. In het midden een bruine dikke barnsteenbol. Lengte 57 cm.
Set antiek ivoor, bestaande uit een choker, een armband, 2 ringen en 2 paar oorhangers
Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting
Engelse commode begin 19e eeuw. Mahonie fineer met origineel bronzen beslag. lichte fineerschade 87x100x45cm.
Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G