Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G
Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G
Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G