Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R
Shakespeare boekenbundel ca. 1900. 8-Delig in originele cassette. The Illustrated pocket Shakespeare, complete with Glossary. Glasgow David Bryce and Son 10x21x14,5cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G
Cloisonne zout- en peperstel ca. 1900. 4-Delige set bestaande uit; zoutvaatje, peperstrooier, mosterdpotje met lepel en draagcomfoor. In zeer goede staat met open motief 11x20x7cm. Cond.: G
Russisch heilig bronzen kruis ca. 1900 (of ouder) 22x14cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G
Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G
Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G
Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G
Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G
Grote blauw glazen met messing plafondlamp in Louis-Seize stijl, bestaande uit honderden blauw glazen schijfjes. 48xø28cm.
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G
Oude zakkroonluchter met prismen glas in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw.(ketting kapot) In goede staat. 66xø45cm.
Grote messing wandschotel ca. 1900 met wapendecor "Semper Fideles" in goede originele staat ø46cm.
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm. COnd.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.