Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Biedermeier commode ca. 1820, op taps toelopende poten. Mahonie op eiken gefineerd met 3 schuifladen.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
Jugendstil vruchtenhouten kastje met prachtig snijwerk ca. 1900 68x41x17cm.
Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.
Hollands kabinet met inlegwerk ca. 1780. Dubbelgebogen bovenstuk met oplopende deuren. Onderstuk met gebogen laden. Geheel gedragen op gebogen poten. 160x52x220cm.