Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G
Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G
Oude Chinese lampenvoet gemaakt van bewerkt messing en houten voet ca. 1930. Tweelichts (1 lichte deuk), licht bekrast (slijtage), in originele staat 57xø16cm. Cond.: R
Oude vergulde baklijst in zeer goede staat 1e helft 20e eeuw 37x31cm. (buitenmaat) Cond.: G
Antiek messing jugendstil koffieservies, ca. 1900, 5-delig. De kan is gemerkt Daalderop Tiel. Niet alle delen horen origineel bij elkaar. 12x26x17cm. Cond.:G
Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R
4 Bossen met oude en antieke roestige sleutels voor kasten, deuren etc.
Vier delen brons gepatineerd metaal 2e helft 20e eeuw; 2x kaarskandelaar, 1x tabakspot en 1x asbak 14,5-27cm. Cond.: G
Aparte Art Deco pennenstandaard in de vorm van een vrouw met beweegbare sjaal (metaal) en kunststoffen voet (baceliet?) 16x15,5x4,5cm. Cond.: G
Eikenhouten wandrekje ca. 1900 met 4 porseleinen kop&schotels. Chips af en gelijmd 40x48cm. Cond.: R
Twee decoratieve metalen kaarskandelaars en twee decoratieve metalen windlichten met glas, 2e helft 20e eeuw. 27x10x10 en 22xø11cm. Cond.:G
Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U