Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Partij messing haken en knoppen
Startpreis 20 EUR

Doos diverse koperen wandkleding-haken en gordijnhaken in bloemenmotief. Antiek en later COnd.: G

Doofpot + Kookpot
Startpreis 40 EUR

Twee delen koperwerk 19e eeuw; 1x doofpot met porseleinen grip en knop en 1x kookpot met ijzeren hengsel 20-40cm. Cond.: G

Staand lampje, vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G

Staand lampje, vrouw
Ergebnis: 50 EUR

Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startpreis 95 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met brons gepatineerde voet. Kap rondom met bloemenrand eind 20e-21e eeuw 54xø40cm. Cond.: G

Chinese lampevoet ca. 1930
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinese lampenvoet gemaakt van bewerkt messing en houten voet ca. 1930. Tweelichts (1 lichte deuk), licht bekrast (slijtage), in originele staat 57xø16cm. Cond.: R

Borduursel
Ergebnis: 10 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

Metalen icoon, 18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Antieke 18/19e eeuwse koperen reis icoon met figuren decor (rusland) In goede staat. 13x8.3x0.3cm.

3 Delen divers
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen divers; 1x oude koffiemolen, 1x strijkijzer messing en 1x messing gewichtenset 1e helft 20e eeuw 14-28cm. Cond.: G

Baklijst bladgoud
Ergebnis: 25 EUR

Oude vergulde baklijst in zeer goede staat 1e helft 20e eeuw 37x31cm. (buitenmaat) Cond.: G

Tafelstuk
Ergebnis: 10 EUR

Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G

Divers blik
Ergebnis: 25 EUR

Negen delen blik/emaille 20e eeuw; 1x oranje geëmailleerde broodtrommel, 1x creme houshoudkas, geëmailleerd met sleutel, 3x Douwe Egberts blikken, 3x blauw gebloemde blikken en 1x Van Nelle's koffiebl...

Jugendstil stel (5x)
Startpreis 40 EUR

Antiek messing jugendstil koffieservies, ca. 1900, 5-delig. De kan is gemerkt Daalderop Tiel. Niet alle delen horen origineel bij elkaar. 12x26x17cm. Cond.:G

WMF koffiekan
Startpreis 20 EUR

Antieke Duitse W.M.F. koffiekan ca. 1890 (2 deuken), rondom bewerkt 23x22xø12cm. Cond.: R

Kroonlamp brons
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude bronzen 8-lichts kroonluchter met adelaars 1e helft 20e eeuw. Naar barok voorbeeld, vermoedelijk Duitsland 60x65x65cm. Cond.: G

4 Bos sleutels
Startpreis 50 EUR

4 Bossen met oude en antieke roestige sleutels voor kasten, deuren etc.

Koffiebrander en emmer
Startpreis 25 EUR

Antieke gietijzeren koffiebrander (26xø25cm.) en emmer (28xø26cm.) (bedeukt) ca. 1880 Cond.: R-G

Tabakspot, 2 kandelaars, schaal
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen brons gepatineerd metaal 2e helft 20e eeuw; 2x kaarskandelaar, 1x tabakspot en 1x asbak 14,5-27cm. Cond.: G

Art Deco pennenstandaard
Startpreis 20 EUR

Aparte Art Deco pennenstandaard in de vorm van een vrouw met beweegbare sjaal (metaal) en kunststoffen voet (baceliet?) 16x15,5x4,5cm. Cond.: G

Dupont aansteker
Ergebnis: 25 EUR

Oude Dupont aansteker, Double Paris. 5x3.6x1.6 cm., Cond.:G

Rekje
Startpreis 15 EUR

Eikenhouten wandrekje ca. 1900 met 4 porseleinen kop&schotels. Chips af en gelijmd 40x48cm. Cond.: R

2 Kandelaars + 2 windlichten
Ergebnis: 20 EUR

Twee decoratieve metalen kaarskandelaars en twee decoratieve metalen windlichten met glas, 2e helft 20e eeuw. 27x10x10 en 22xø11cm. Cond.:G

Kruisbeeld
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G

Bureaulamp groen
Ergebnis: 35 EUR

Art Deco stijl bureaulamp met messing voet en groenglazen kap in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U