Duitse notenhouten Grunderzeit pianokruk ca. 1880 met verstelbare draaizitiing en goede stoffering 51xø35cm. Cond.: G
Oude eiken tafel 1e helft 20e eeuw in barokstijl, met lade in goede staat 73x90x60cm. Cond.: G
Franse etagere bijzettafel ca. 1880 met intarsia (bloemen) en messing beslagen, 2 soorten fineer. Schade op bovenste blad 86x30x40cm. Cond.: R
Oud keukenkastje (kruidenkastje) met lades 2e helft 20e eeuw met porseleinen knoppen in zeer goede staat. Hollandse opdruk 37x48x16cm. Cond.: G
Bretonse eikenhout gestoken stoel in zeer goede originele staat 19e eeuw 121x70x75cm. Cond.: G
Eikenhouten Twentse dekenkist 18e eeuw in redelijke staat. Zonder slot en heeft oudere restauraties 67x64x140cm. Cond.: R
Eikenhouten armleunstoel ca. 1880 met goede bruin lederen stoffering. In zeer goede originele staat 114x64x66cm. Cond.: G
Chinees bijzettafeltje ca. 1910 geschikt voor porseleinen vaas in originele goede staat 77xø50cm. Cond.: G
Eikenhouten bloemtafel ca. 1940 staand op 3-spant poot 71xø42cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1940 met geschulpte rand en etage. Geheel staand op 4 taps toelopende poten 65xø70cm. Cond.: G
Louis Seize notenhouten kindercommode 18e eeuw met bandintarsia aan de voorzijde. Bronzen beslag en roodmarmeren blad in goede originele staat. Sloten missen 48x72x34cm. Cond.: G
Engelse ronde wortelnoten fineer slaontafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 51xø104cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer eethoek ,4 stoelen en prachtige ovaalvormige tafel met 4-spantpoot met messing. Regency stijl, kwaliteits stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 76x13x95cm. en 89x54x40cm. Cond.: G
Engels bloemtafeltje 19e eeuw van eikenhout met bewerkte poten en blad met Oosters bloemmotief (koloniaal) 36xø27cm. Cond.: G
Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x92x57cm.
Massief eikenhouten Mechels buffetkastje ca. 1880. Deur onder met snijwerk, bovendeur met glas in lood. Glas-in-lood raam heeft enige restauratie werk 230x90x59cm.