Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grunder pianokruk 1880
Startpreis 150 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit pianokruk ca. 1880 met verstelbare draaizitiing en goede stoffering 51xø35cm. Cond.: G

Kaarttafeltje
Startpreis 80 EUR

Eiken tafel, barokstijl
Ergebnis: 70 EUR

Oude eiken tafel 1e helft 20e eeuw in barokstijl, met lade in goede staat 73x90x60cm. Cond.: G

Bijzettafel met inlegwerk
Startpreis 180 EUR

Franse etagere bijzettafel ca. 1880 met intarsia (bloemen) en messing beslagen, 2 soorten fineer. Schade op bovenste blad 86x30x40cm. Cond.: R

Keukenkastje met kruiden
Ergebnis: 30 EUR

Oud keukenkastje (kruidenkastje) met lades 2e helft 20e eeuw met porseleinen knoppen in zeer goede staat. Hollandse opdruk 37x48x16cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Ergebnis: 110 EUR

Bretonse eikenhout gestoken stoel in zeer goede originele staat 19e eeuw 121x70x75cm. Cond.: G

Eikenhouten Twentse kist
Startpreis 200 EUR

Eikenhouten Twentse dekenkist 18e eeuw in redelijke staat. Zonder slot en heeft oudere restauraties 67x64x140cm. Cond.: R

Eiken hangkastje
Startpreis 40 EUR

Lederen armstoel
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten armleunstoel ca. 1880 met goede bruin lederen stoffering. In zeer goede originele staat 114x64x66cm. Cond.: G

Chinees bijzettafeltje
Startpreis 100 EUR

Chinees bijzettafeltje ca. 1910 geschikt voor porseleinen vaas in originele goede staat 77xø50cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Startpreis 25 EUR

Schrijfsecretaire
Startpreis 875 EUR

Eikenhouten bloemtafel
Startpreis 30 EUR

Eikenhouten bloemtafel ca. 1940 staand op 3-spant poot 71xø42cm. Cond.: G

Eikenhouten bijzettafel
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1940 met geschulpte rand en etage. Geheel staand op 4 taps toelopende poten 65xø70cm. Cond.: G

Mini commode
Startpreis 780 EUR

Ronde wortelnoten tafel
Ergebnis: 110 EUR

Engelse ronde wortelnoten fineer slaontafel met lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 51xø104cm. Cond.: G

Biedermeier Commode
Startpreis 1.800 EUR

Engelse eethoek + 4 stoelen
Ergebnis: 125 EUR

Engelse mahoniehout fineer eethoek ,4 stoelen en prachtige ovaalvormige tafel met 4-spantpoot met messing. Regency stijl, kwaliteits stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 76x13x95cm. en 89x54x40cm. Cond.: G

Engels krukje, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Engels bloemtafeltje 19e eeuw van eikenhout met bewerkte poten en blad met Oosters bloemmotief (koloniaal) 36xø27cm. Cond.: G

Bamboe bankstel
Ergebnis: 160 EUR

6 Stoelen
Ergebnis: 225 EUR

Verg. tafeltje, marmeren blad
Startpreis 70 EUR

Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x92x57cm.

Kast
Startpreis 350 EUR

Massief eikenhouten Mechels buffetkastje ca. 1880. Deur onder met snijwerk, bovendeur met glas in lood. Glas-in-lood raam heeft enige restauratie werk 230x90x59cm.

Salontafel met inleg
Ergebnis: 150 EUR