Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, 18e eeuws huis 15x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde prent?, dorpsstraat met kerk 17,5x7,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gravure met aquatint, Ventië 19x13,5cm. Cond.: G
C. van Vlijmen, ets op papier, kruizen met kledingresten 16x11cm. Cond.: G
C. Riva Wien, olieverf op linnen, romantisch Italiaans landschap 60x70cm. Cond.: G
Hannes Portmann 96/100, achtkleurige litho op papier, vrouwelijk naakt 60x46cm. Cond.: U
H. Hirsch, olieverf op linnen, landschap met zandpad en berkebomen 40x50cm. Cond.: R
Hannes Portmann 36/100, 9-kleurige litho op papier, handörgler 50x40cm. Cond.: U
Jenny Das 1988, gemengde techniek op papier, "Omhelsing" 30x15cm. Cond.: G
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, winters stadsgezicht met fabriek en figuren 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, rokende fabrieksschoorsteen met kasteel op de achtergrond 18x11,5cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met figuur en donkere wolken 18x11,5cm. Cond.: U
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G
Sebastianus Johannes Bakermans (Den Bosch 19101- ), olieverf op linnen, boerderij met figuren bij een bospad (boer, boerin, geit en kippen) 40x50cm. Cond.: G
J. Ooningx ca. 1900, olieverf op paneel, pluimvee in de stal 24x18cm. Cond.: G