Eiken houtgepinde 19e eeuwse tafel in goede staat 72x120x65cm. Cond.: G
Ronde mahoniehout gefineerde ronde tafel ca. 1890 met 6 zuilen met koperen capitellen. Engeland, licht beschadigd 60xø80cm. Cond.: G
Antiek zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel ca. 1900 in goede staat 99x92x48cm. Cond.: G
Zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel met originele beschildering (bladert af) ca. 1890 97x97x48cm. Cond.: G
Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Mahoniehouten klassieke telefoontafel 21e eeuw met 2 lades en 2 legplanken in zeer goede staat 72x40x30cm. Cond.: U
Iepenhouten Windsor armleunstoel met lederen zitting eind 19e eeuw en onderling verbonden poten. In zeer goede staat 80x58x66cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G
Mahoniehouten wastafel ca. 1880 met marmeren blad, lade en etage tussen de poten. Rechts met handdoekophanging, links is afwezig. 80x104x45cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)
Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R
Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten vitrineopzetkast met origineel beslag en sleutels 2e helft 20e eeuw 187x80x38cm. Cond.: G
mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.
Chinees lakwerk staand kaastje (kabinet vormgeving) ca. 1910 met goudbeschildering. Waarschijnlijk gefungeerd als likeurkabinet 110x35x32cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk en rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Mahoniehouten bijsteltafel met gedraaide voet, Engeland 19e eeuw 64xø53cm. Cond.: G
Antiek notenhout gefineerde bijzettafel ca. 1900 met messing beslag en hekwerk in goede staat Cond.: G