Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken houtgepinde tafel
Ergebnis: 80 EUR

Eiken houtgepinde 19e eeuwse tafel in goede staat 72x120x65cm. Cond.: G

Mahonie bed
Startpreis 180 EUR

Antiek mahoniehouten Biedermeier bed met hoge zijdelen in zeer goede staat (Duitsland) 100x180cm. Cond.: G

Rond tafeltje, 8 poten
Startpreis 75 EUR

Ronde mahoniehout gefineerde ronde tafel ca. 1890 met 6 zuilen met koperen capitellen. Engeland, licht beschadigd 60xø80cm. Cond.: G

Zinken bad + Onderstel
Ergebnis: 70 EUR

Antiek zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel ca. 1900 in goede staat 99x92x48cm. Cond.: G

Zinken bak + standaard
Ergebnis: 70 EUR

Zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel met originele beschildering (bladert af) ca. 1890 97x97x48cm. Cond.: G

Bankstel
Ergebnis: 210 EUR

Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Kastje
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten klassieke telefoontafel 21e eeuw met 2 lades en 2 legplanken in zeer goede staat 72x40x30cm. Cond.: U

Windsor stoel
Startpreis 150 EUR

Iepenhouten Windsor armleunstoel met lederen zitting eind 19e eeuw en onderling verbonden poten. In zeer goede staat 80x58x66cm. Cond.: G

Wortelnoten ladekast
Ergebnis: 140 EUR

Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G

Wastafel, marmeren blad
Ergebnis: 90 EUR

Mahoniehouten wastafel ca. 1880 met marmeren blad, lade en etage tussen de poten. Rechts met handdoekophanging, links is afwezig. 80x104x45cm. Cond.: G

Coulissentafel
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)

6 Eethoekstoelen, 1840
Startpreis 600 EUR

Zes mahoniehouten vroeg Biedermeier stoelen ca. 1830 (fineer). In ongerestaureerde staat 89x54x48cm. Cond.: R

Grote ronde uittrektafel
Startpreis 500 EUR

Mahoniehouten vroeg Biedermeier eettafel met kolompoot ca. 1830 (fineer). Tafel is verlengbaar (tussenblad mist). De tafel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat 76xø130cm. Cond.: R

Spinet
Ergebnis: 900 EUR

Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G

Krantenbak
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehouten klassieke lectuurbak met handvat en lade in zeer goede staat 40x48x37cm. Cond.: G

Commode met vitrineopzet
Ergebnis: 60 EUR

Hollands eikenhouten vitrineopzetkast met origineel beslag en sleutels 2e helft 20e eeuw 187x80x38cm. Cond.: G

Eiken 3-laden buikcommode
Ergebnis: 30 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse 3-laden commode op bolpoten met origineel beslag en sleutel, 2e helft 20e eeuw 66x74x40cm. Cond.: G

Piedestal
Startpreis 45 EUR

mahoniehouten bloementafel 21e eeuw staande op getorste poten in zeer goede staat 101xø27cm.

Chinees kastje, hoge poten
Startpreis 250 EUR

Chinees lakwerk staand kaastje (kabinet vormgeving) ca. 1910 met goudbeschildering. Waarschijnlijk gefungeerd als likeurkabinet 110x35x32cm. Cond.: G

Dekenkist
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Duitse eiken Biedermeier dekenkist met gekerfd front. Origineel beslag, slot en sleutel. In zeer goede staat 78x120x61cm. Cond.: G

Spiegel
Startpreis 85 EUR

Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk en rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R

Noten tafeltje met rosewood
Ergebnis: 81 EUR

Antiek rozenhout gefineerde bijzettafel met bies ingelegd op koperen voetjes ca. 1900 Engeland in goede staat 60xø45cm. Cond.: G

Rond tafeltje, 1 poot
Startpreis 60 EUR

Mahoniehouten bijsteltafel met gedraaide voet, Engeland 19e eeuw 64xø53cm. Cond.: G

Noten tafeltje, messing hekje
Startpreis 80 EUR

Antiek notenhout gefineerde bijzettafel ca. 1900 met messing beslag en hekwerk in goede staat Cond.: G