Oud Makkums 6-kantig keramiek bord met vogel afgebeeld 20e eeuw 15x15x15cm. Cond.: G
Porseleinen dekselterrine midden 20e eeuw gemerkt Schlaggenwald Tsjechie. Gedecoreerd met reeën 21x38x21cm. Cond.: G
Jugendstil porseleinen kannetje gedecoreerd met Jugendstil decor met wapen. Gedateerd 1914-1915 H.: 17,5cm. Cond.: G
Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G
18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R
Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R
3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R
3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G
Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.