Theodoor Fransiscus Goedvriendt (De Steeg 1879 - Warsnveld 1969), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 51x32cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, paard in de stal met kip 30,5x22cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistische man met hoed (naar picasso) 60x80cm. Cond.: G
Henri Schouten (1864 - 1927 Belgische school), olieverf op paneel, boer met paarden en hond. Signatuur is UV getest, vroeg werk van deze schilder 37x30cm. Cond.: G
Th. Selhorst ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht 50x70cm. Cond.: S
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, man en vrouw 50x60cm. Cond.: G
F. van Gulik ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 57x42cm. Cond.: G
J. van Slogteren ca. 1920, olieverf op linnen, heidegezicht Veluwe 50x70cm. Cond.: G
Huib Daniels, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
T. Naes ca. 1960, olieverf op linnen, strandgezicht met visssersboot en figuren 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, figuren in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R
T. Naes ca. 1950, olieverf op linnen, havengezicht met vissersschepen (beschadigd) 50x60cm. Cond.: M
S. Betelin 20e eeuw, pastel op papier, kerk 14,5x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd (naar een schilderij van Vittore Carpaccio), druk op papier, middeleeuws interieur van een natuurwetenschapper St. Jerome 68x45cm. Cond.: G
Philippine Anne Madeleine Quarles van Ufford (1862 - 1919 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molen bij avond 60x80cm. Cond.: G
W.D. van Zijl ca. 1950, olieverf op linnen, rivier met ophaalbrug (Zaandam?) 30x40cm. Cond.: G
H. Busch ca. 1900, olieverf op paneel, moeder met kind bij de haardplaats 40x20cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, The City (abstract) 80x100cm. Cond.: G
Jeanine Alronsa '91, gemengde techniek op papier, Ton Te Velde 27x31cm. Cond.: G
Alfonse van Neste, kleurets op papier, souvenir des Flanderen 65x34cm. Cond.: G