Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U
Franse Oeil-de-Boeuf wandklok met inlegwerk (compleet) 19e eeuw. Glasplaat van de wijzerplaat is gebroken 61x51x14cm. Cond.: G
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Grote antieke Franse pendule ca. 1880 met emaille wijzerplaat (2 palmbladeren afgebroken), bronzen voet en figuren compositie 47x35x14cm. Cond.: G
Antieke regelateur, Amerikaans model ca. 1900 met gong. Zwart gekleurd 50x31x12cm. Cond.: G
Pendule (compositie) 2e helft 20e eeuw van een staande vrouw (iets in de hand ontbreekt), batterij uurwerk 48x29x10cm. Cond.: G
Antieke Franse zogenaamde haantjes comtoise ca. 1780-1790 met schotelvormige wijzerplaat van emaille. Geheel gereviseerd 38x25cm. Cond.: U
Antieke mini comtoise ca. 1880. gesigneerd L + L A. Morez. Ankergang met kleine harpslinger 25x17cm. Cond.: U
Grote antieke Duitse porseleinen wandklok met Schwarzwalder uurwerk. Porseleinen plaquette is onbeschadigd. Emaille wijzerplaat is beschadigd en het uurwerk moet nagekeken worden 11x19x24cm. Cond.: R
Luikse meidenklok 19e eeuw met wekkerwerk. Klein formaat (zeldzaam). Geheel gereviseerd. Gesigneerd L. Yungbloed a petit prechain ø23cm. Cond.: U
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U
Antieke Duitse vrijslinger met een zeldzaam messing uurwerk. Gesigneerd "Gebr. Eppner Berlin" met sierlijke slinger in eiken kast 60x31x14cm. Cond.: U
Art Deco spaarklok "La pendustrova", Frans ca. 1920 Klok is aan de voorkant met wortelnoten en geintarseerd 23x35cm. Cond.: R
Uniek mooie antieke comtaise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Eikenhouten staartschippertje 2e helft 20e eeuw met handbeschilderde wijzerplaat met Hollands tafereel (botter op het water) Zonder gewichten Cond.: G
Mahoniekleurige kleine wandreglateur ca. 1900 Wurttemberg met Pfeilkreuz uurwerk Cond.: G
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Oud mahoniehouten tafelklokje met maanstand, gemerkt Warmink (Wuba) 2e helft 20e eeuw. messing ornamenten in zeer goede staat 25x15,5x11cm.
Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G
Antieke Franse bronzen reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 15x6x8cm. Cond.: G
Antieke Franse reiswekker ca. 1900 met emaille wijzerplaat in goede staat 14x8x6,5cm. Cond.: G
Kandelaar en klokje van Dresden porselein 13x10x8cm. en 16x11x4,5cm.