Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Familie Rose schaal
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chines bord, Ø 18 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bord met decor van Chinese balletdanseres, tekst en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Startpreis 60 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-vaasjes met reliëf decor. Vier tekens bodemmerk. H m 11,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot snuffbottles (10x)
Startpreis 120 EUR

Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Familie in tuin decor. Drie borden haarscheur en chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Startpreis 120 EUR

Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Lot vazen (7x)
Startpreis 70 EUR

Lot antieke vazen. 2x Imari, 19e eeuw, één randschade. 2x Kutani, 19e eeuw, landschap decor. 3x Europees, Chinees decor, circa 1900, één haarlijn, één chip. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede sta...

2x Chinese kom Ø 18,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.

Lot Jade 6x
Startpreis 100 EUR

Lot met 6 delen jade, een brede bangle, met een olifant, een amulet in de vorm van een draak, 2 kleine gesneden amuletten en een beeldje met een aziatisch vrouwfiguur. 12 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met pioenroos decor + signatuur. Voet ingekort. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein
Startpreis 40 EUR

4x Drie-delige Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met floraal/zwaluw decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Lot lakstempels (7x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven antieke Chinese lakstempels van natuursteen, met tempelleeuwen, waarvan de twee grote stempels met teksten zijn voorzien. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 60 EUR

Mooie oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel, vleermuis decor en bodemmerken. Afmeting: 13 x 17 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Japanse parfumflacon
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Japanse parfumflacons met geisha + meester decor. Circa 1900. 1x Randschade. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kinderschoenen
Startpreis 60 EUR

Twee oude Chinese kinderschoenen van zijde/gouddraad. Floraal decor. Handwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 70 EUR

Twee delen Chinees Familie Verte porselein. 19e Eeuw. 1x Bord, floraal, met bodemmerk, minimale chip. 1x Kom, floraal, met bodemmerk, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 15,7 - 17,5 cm. In matig/redelijke...

Chinese schotel
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 27,3 cm,
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen bord met bloesemboom/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.

2x Chinese hocker
Startpreis 300 EUR

Twee oude hectagonale opengewerkte Chinees porseleinen hockers met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 32 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen brushpot, gecontourneerd met theeglazuur. Afmeting: 14,2 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 31,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Lot Familie Verte (3x)
Startpreis 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Verte porselein met kraanvogel in tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotel heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinees/Japans bord Ø 20 - 24 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee aparte 18e eeuws Japans/Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Emaille verf. Eén bodemmerk. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28,4 cm.
Startpreis 800 EUR

Dikwandig Chinees porseleinen bord met visser/berglandschap decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 28,4 x H 5,4 cm. In goede staat.

Vaas met draken, H 22,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met draken in wolken decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Imari schotel Ø 46 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met deksel, voorzien van groene draak decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Vierkante celadon vaas
Startpreis 800 EUR

Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.

Paar Satsuma vazen
Startpreis 180 EUR

Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24,3 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/tuin decor. Haarscheur in handgrip. Afmeting: 10,5 x 14,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met Tobacco Leaf en goud decor. Afmeting: 11,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Glazuurschade. Afmeting: 12,5 x 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 28 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3x Chinees antiek porselein
Startpreis 200 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.

Chinese vaas, H 20,4 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met kylin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

Chinese orenvaas, H 36,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met bruin/groen verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Wierookbrander
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met lichtblauw glazuur en uil op deksel. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Startpreis 50 EUR

Twee delen oud/antiek houtsnijwerk. China. 1x Altaarstuk, 19e eeuw. 1x Kaptafel met parelmoer-inleg, moet worden gerepareerd. Afmeting: 50 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Verte penselenvaas Ø 10,2 cm.
Startpreis 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte penselenpot met emaille figuren in landschap. Eén chip. Afmeting: H 13,2 x Ø 10,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,6 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.

Sang de boeuf vaas, H 30 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen baluster- vormige Sang de boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Chin. Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startpreis 160 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met vlekken-glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startpreis 180 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Grote Familie Rose kom, haarlijnen + chip. 1x Diepe schotel, blauw/wit, chips + haarlijnen. 1x Groot Imari bord, haarlijn + chip. 1x Familie Rose bord, chips...

Cheng Lung schaal
Startpreis 80 EUR

Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met geisha + zotje in tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 8,5 x 31 x 25 cm. In matige staat.

Chinese rode schotel met ribbels Ø 17,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kom met Amsterdams bont decor Ø 14,7 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 14,7 cm. In redelijke staat.

Chinese stopfles, H 32 cm.
Startpreis 60 EUR

Chinees porseleinen stopfles in 17e eeuwse stijl. Echter 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Chinese schotels (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen schotels. 4x Imari. 1x Familie Rose. Afmeting: Ø 12 - 15,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kop/schotel
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/kippen decor. Beide kopjes chips. Beide schotels haarlijn. Met bodemmerk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood/bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinees sieradenkistje
Startpreis 100 EUR

Chinese sieradenkist gemaakt van kersenhout. Met messing versieringen en jade(?) plaquetttes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 13,2 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek Oosterse bronzen boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.

Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.

Celadon jardiniere Ø 25 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met floraal reliëf decor. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari kop/schotel
Startpreis 60 EUR

Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Drie schotels goed. Drie kopjes goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotel
Startpreis 160 EUR

Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Octagonaal. Landschap/floraal decor. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: 5 - 10 cm.

Drie delen China
Startpreis 80 EUR

Drie delen China. Onder andere porselein. 2x Cups, floraal/vlinder decor, met bodemmerk. 1x Snuffbottle van jade met watervogel/lelie decor. Afmeting: 5,5 - 9 cm. In goede staat.

Meiping vaas, H 24,7 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + onderwater decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 16 cm.
Startpreis 40 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Deksel heeft schade. Afmeting: H 18 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari (4x)
Startpreis 150 EUR

Vier delen 18e eeuws Imari porselein. China/Japan. Borden/schotels. Divers. Floraal/goud decor. Grote bord is gaaf. Drie borden haarlijn of chip. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers Chinees
Startpreis 50 EUR

Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.

Lot porselein (7x)
Startpreis 80 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Capucijne - Imari. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén klein kopje chips. Rest goed. Afmeting: 4,5 - Ø 12 cm. In redelijk/goed...

3x Capucijne kom Ø 11,3 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijne kommen met Familie Rose/goud decor. Eén kom goed. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse schotel Ø 40,3 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 40,3 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 43,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Kantonese trekpot Ø 8 cm.
Startpreis 120 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Startpreis 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.

Celadon schaal Ø 27 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Lot spekstenen beelden (7x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven stuks diverse oude Oosterse/Chinese spekstenen/natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Boeddhistisch. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 105 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...

Chinese godheid, 98 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Startpreis 600 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.

Kang Xi vaas, H 20,2 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Startpreis 70 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

3 Delen antiek Chinees porselein
Startpreis 180 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Startpreis 50 EUR

Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startpreis 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese trekpot
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Haarscheuren + tuit beschadigd. Afmeting: 11,8 cm. In matige staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startpreis 30 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Startpreis 120 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.

4x Chinese cheng lung kop + schotels
Startpreis 225 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung kop + schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.