Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Drie delen zilverwerk, 833/000, met een theezeef, met zeilschip, op een lekbak rond model met bewerkte rand. En een roomlepel met een deels getorste steel met graveerwerk. 6,5x11,5cm. ø6x3cm. 12,5cm. ...
Vijf antieke parfumflacons, waarvan vier met zilveren dop + één plated dop. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.
Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.
Lot zilveren sieraden met diverse broches, oorstekers, ringen, hanger en een collier van roze zoetwaterparels met zilveren slot. zilver ca 44,7 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met een groene gesneden steen. De steen heeft een voorstelling van twee figuren. 19x10mm. ca 1 gram. In goede staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; sigaren, pop, keramiek, porselein, camera, Limoges et cetera. Afmeting: 6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse kruithoorns. Onder meer; kalebas, hoorn en messing. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Aparte reiswekker met brander? (wormbeval). 1x Duitse wandklok (huwelijk), defect. Afmeting: 30 - 31 cm. In redelijke staat.