Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 450 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 42 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine meiping vaas met floraal reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47,3 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.

2x Japanse Satsuma vaas
Startpreis 450 EUR

Een stel antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met reliëf figuren/olifanten + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 + H 48 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan (Sung)
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Sung schenkkan met reliëf vis decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 475 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, met gedreven decor met floraal decor en rsterdecor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. Mt.: Vermoedelijk Johannes Andringa Leeuwarden, 1756. 26x11x7,5cm. ca...

Friese zilveren theebus
Startpreis 475 EUR

Friese zilveren theebus, rechthoekig model fraai versierd met drijfwerk met floraal decor en een medaillon met portret. Geplaatst op 4 bolpoten met een uitschuifbare bodem. 7,5x5x13cm. ca 153 gram. MT...

Franse etagére tafel (ingelegd)
Startpreis 475 EUR

19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.

3 Zilveren kandelaren
Startpreis 500 EUR

Stel met 3 zilveren kandelaren, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet, een achtkantig verlopende pilaar en voorzien van een achtkantig licht. MT.: BRS, Sheffield, jl.:W:1914. 8x8x21cm. Wat ged...

2 Zilveren hanen
Startpreis 500 EUR

Twee zilveren hanen, 800/000, 16x10cm. en 18x13cm. Totaal ca 403 gram. Voorzien van onduidelijk keur. In goede staat.

Zilveren schip
Startpreis 500 EUR

Fraai groot zilveren zeilschip, 835/000, Santa Maria van Colombus, geplaatst met 2 zilveren houders op een houten rechthoekig basement. Importsteken: Niekerk, Schoonhoven. 26x13x30cm. ca 564 gram, all...

Gouden jasseroncollier
Startpreis 500 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met musketonhaak en veeroog. ø 3 mm. lengte 104 cm. ca 21,3 gram. In goede staat.

2 Gouden tientjes
Startpreis 500 EUR

Twee gouden tientjes, 1911 en 1932. totaal ca 13,4 gram. In goede staat

Barnsteen ketting
Startpreis 500 EUR

Collier van grote barnstenen, ø 29-35 mm. ca 490 gram. In goede staat.

Gouden armband
Startpreis 500 EUR

Geelgouden bangle, 750/000, vierkante buis met een lijn in het midden. De armband heeft een scharnier en een bakslot. 4 mm. ca 9,1 gram. ø 56x51mm. In goede staat

Amethist ring
Startpreis 500 EUR

Elegante ring, 416/000, met amethist en diamant. Amerikaanse ring met een grote ovaal opengewerkte zetrand, bezet met 4 witte zetkasten bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden is de ring...

Diamant 0.65 ct
Startpreis 500 EUR

Briljant geslepen diamant 0,65 VVS2/H. Natuurlijk.

Gouden choker diamant
Startpreis 500 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker met een cobracollier en in het midden een geelgouden element met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 ct. Lengte 45 cm. ca 7,0 gram. In zeer goede staa...

Collier uit goud en platina
Startpreis 500 EUR

Schakelcollier voorzien van een soort figaromodel met geelgoud, 750/000, en platina, 950/000. breedte 5 mm. lengte 50 cm. ca 16,4 gram. In goede staat.

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Startpreis 500 EUR

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.

F.A. de Haan, Herder met kudde
Startpreis 500 EUR

Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Twee edelmannen
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startpreis 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.