Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Moderne bronzen figuren groep 5004
Moderne bronzen figuren groep
Startpreis 3.800 EUR
Bronzen aap-lamp 5003
Bronzen aap-lamp
Startpreis 2.400 EUR
Bronzen beeld, Tijger 5007
Bronzen beeld, Tijger
Startpreis 1.200 EUR
Antieke cupido op console 5002
Antieke cupido op console
Startpreis 1.000 EUR
Bronzen beeld, Leeuwen 5069
Bronzen beeld, Leeuwen
Startpreis 900 EUR
Bronzen vogel 5093
Bronzen vogel
Startpreis 750 EUR
18e Eeuws houten beeld, Herder 5083
18e Eeuws houten beeld, Herder
Startpreis 750 EUR
18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm. 5066
18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm.
Startpreis 750 EUR
Bronzen beeld, Neushoorn 5092
Bronzen beeld, Neushoorn
Startpreis 700 EUR
Bronzen beeld, 1900 5010
Bronzen beeld, 1900
Startpreis 675 EUR
Judith Braun, Bronzen sculptuur 5084
Judith Braun, Bronzen sculptuur
Startpreis 650 EUR
Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur 5028
Bronzen beeld, Erotisch damesfiguur
Startpreis 650 EUR
Marmeren leeuw 5031
Marmeren leeuw
Startpreis 600 EUR
Marmeren buste, Dame 5014
Marmeren buste, Dame
Startpreis 600 EUR
Oud/antiek bronzen figuur 5019
Oud/antiek bronzen figuur
Startpreis 575 EUR
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm. 5109
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Startpreis 500 EUR
Bronzen beeld, Voetballer 5013
Bronzen beeld, Voetballer
Startpreis 500 EUR
Bronzen beeld, Dames met vogels 5088
Bronzen beeld, Dames met vogels
Startpreis 450 EUR
Albasten kunstwerk 5036
Albasten kunstwerk
Startpreis 450 EUR
Bronzen buste 5082
Bronzen buste
Startpreis 400 EUR
Antiek Italiaans beeld 5110
Antiek Italiaans beeld
Startpreis 350 EUR
Japans of Chinees figuur 5077
Japans of Chinees figuur
Startpreis 350 EUR
Jugendstil beeld, Naakte dame 5104
Jugendstil beeld, Naakte dame
Startpreis 300 EUR
Houtgestoken figuur, H 84 cm. 5097
Houtgestoken figuur, H 84 cm.
Startpreis 300 EUR