Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Circa: 1900. 'Meisje met bekkens', met ivoren gezicht en handen. Gesigneerd: Gory. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur door A. Gaudez. 1845 - 1902. Voorstellende Jeanne D'Arc met vlag. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bronzen figuur. 'Au clar de la lune. Pierrot met mandoline, gesigneerd Bouret, Eutrope Bouret 1833-1906. Mooie pativa. Afmeting. 46 cm. In goede staat.
Twee bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. (stukje van staart af). Afmeting: 37-40 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur, omstreeks 1900, door Berlin, le premier fruit, Afmeting 42cm. In goede staat
Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903.
Afmeting. 52 cm. In goede...
Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929 op messing basement.. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk . Afmeting H. 44 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afmeting. 6-11 cm. In goede staat
Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afmeting. 20.5 cm. In goede staat.
Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat
Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur 'Vogelvlucht'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat
Grote oude Chinese houtgestoken figuur (hand mist) met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.