18e - 19e Eeuws houtgestoken St. Nicolaas beeld met polychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee grote Franse antieke August Moreau vazen. Jugendstil. Met lissen/vogels/vlinders/libelle decor. Zeer zware metalen uitvoering. Regulé gietstempels. Afmeting: H 44 cm. Minimale beschadigingen. In ...
Antieke Franse figurengroep op zwart marmeren basement. Sternen (zeevogels). Door J. Loriot. (Regulé). Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 47 x 76 x 44 cm. In goede staat.
Groot (zittend) Maria beeld met kindje Jezus. 19e Eeuw. Originele polychromie. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen beeld van Heilige Antonius met kindje Jezus. Originele polychromie. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws compositie metalen figuur. Griekse dame met muziekinstrument. Op piedestal. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tijger. Gesigneerd R. Maison. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur. Naakte man. Ontwerp Pado Simoncini Joscanie, Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 1928 - 1978. Onduidelijk gesigneerd. Man met hoed en kreeft. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeer groot Indonesisch/Balinees hardhouten gesneden figuur. Traditionele danser + danseres. 20e Eeuw. Afmeting: H 135 cm. In goede staat.
Twee grote Indonesische hardhouten gestoken Ganesha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen eekhoorn geplaatst op houtbelijmde sokkel. Circa 1920. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur naar Dimitri Chiparus, geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws compositie metalen figuur met originele polychromie + geëboniseerde houten console. Frankrijk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot Art Deco figuur op marmeren basement. Hertenbok met hinde. Circa 1930. Afmeting: 22 x 55 x 14 cm. In goede staat.
Decoratieve bronzen kat in Egyptische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Amazone. Paul Armand Bayard de la Vingtrie. 1846 - 1900. Afmeting: H 76 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken figuur. Boer met korenschoven. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot Maria beeld van terracotta met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Twee vogel figuren. 1x Gesatineerde glazen vogel, Vannes France. 1x Bronzen vogel figuur, Favi. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.