19e Eeuws Perzisch schild van ijzer, met figuren reliëf + centrale tekst. Voorzien van messing omranding. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Duitse W.O. I graben dolk met lederen schede + gegraveerd lemet Solingen Germany. Afmeting: L 26,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten empire tafelklok met 18e eeuws boulle, uurwerk Gribelin Paris. Uurwerk omgebouwd naar veerslinger. Eén cartouche beschadigd. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws notenhouten Italiaanse wandgarderobe, met volle figuren, kroon, draken en familie wapen. Onderkant met Zeus en twee draken + lekbakjes voor paraplu. Meubel is behandeld tegen houtwo...
Prachtig antiek wortelnoten pronk vertico met bronzen versieringen. Vertico heeft vier lades, één deur, snijwerk en zuilen. Afmeting: 173 x 113 x 57 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuw Engels klepsecretaire. Circa 1780. Geheel van eiken, de lades en schuine klep hebben omranding van mahonie. Binnenwerk met diverse lades en een deurtje. Klep is ingelegd met leer. Af...
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Prachtige Engelse kaptafel met spiegel en diverse lades. Gedeeltelijk massief mahonie en fineer. Robson New Castle. Met (band)intarsia. Afmeting: 175 x 155 x 68 cm. In goede staat.
Paar rijkelijk gesneden notenhouten armleunstoelen in Barok-stijl. Zowel zitting als rugleuning zijn gevlochten. Afmeting: 140 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse één-deurs vitrine van mahoniehout, met gebogen front en glas, vergulde messing versieringen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 142 x 70 x 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antiek Weens bronzen kameel met ruiter. Circa 1900. Met polychromie. Gemerkt K.K. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Terracotta figuur, Amedeo Gennarelli. 1881 - 1993. Knielend vrouwelijk naakt. Geplaatst op mahoniehouten basement. Afmeting: 32 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Tapijtverkoper. Met polychromie. Gemerkt Bergmann. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur met kameel op Perzisch kleed. Circa 1900. Gemerkt Austria. Met originele polychromie. Afmeting: 6 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing tazza met Weense bronzen vogels en kandelaar. Met polychromie. Eén vogel mist pootjes. Afmeting: 18 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
2x Weens brons. Circa 1900. 1x Kameel met figuur en kar met vat geheel los staand opPerzisch kleed. Afmeting: 17,5x11x5cm In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.