Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U
Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U
Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...
Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U
Zeldzaam Haarlems 18e eeuw zilveren miniatuur treefje ca. 17gr. Toegeschreven aan Mr. Pieter Snijder ca. 1730 2x6x2,5cm.
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U
Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...
Hollands kristallen strooier met zilveren voet, kraag en dop 835/000, 16xø7cm. Dop behoeft restauratie
Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement en 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. M...
Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U
Verguld zilveren kannetje met 19e eeuws emaille, Frankrijk. Greep versierd met acanthusblad. 950/000 ca. 1840 13xø6cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U
Zilveren geboortelepel met opengewerkte gegoten aangezette steel, bekroond met groot wapenschild, 835/000, L.20cm., Ca. 57gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U
Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...
Vijf zilveren eierdopjes met 10 facetten 800/000, ca. 126gr. 6,5xø4cm. Cond.: U
Zilveren 5-lichts kandelaar(bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) met bewerkte voet (krasjes op voet) 925/000, 25x25cm.
Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...
Kristallen karaf, met bewerking en zilveren 800/000 hals. Lange smalle karaf met ruit- en diamantslijpsel in het kristal. Aan de hals van de karaf zit een lang zilveren montuur, 8.5 cm. Hoogte 39 cm
Oude karaf met sterling zilveren montuur in goede originele staat 25xø16cm.