Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...
Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U
Zilveren asbak met kat, geheel gehamerd 830/000 ca. 247gr. ø17,5cm. Cond.: U
Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U
Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...
Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...
Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U
Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...
Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.
Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...
Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.
Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U
Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...
Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U
Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...
Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.