Geelgouden armband, 585/000, met bolletjes en cilindervormige schakeltjes geregen. Voorzien van karabijnsluiting. ca 2,1 gram. 18,5 cm. Nieuw
Collier van getrommelde granaten, 5-7 mm, met grote ovale geelgouden sluiting, 585/000. Lengte 42 cm. Totaal ca 53 gram.
Collier van ovaal gevormde barnsteenkralen, 2 cm. Lengte 62 cm. Enkelen beschadigd en gebroken. ca 33,7 gr.
Twee collier bestaande uit een collier met 3 rijen kleine pareltjes en een onedele sluiting en een collier met ovale zwarte kralen met een fraaie zilveren streeksluiting.
Zilver vergulde oorhangers met robijn. De robijn is facet geslepen, afmeting: 11 x 8 mm. De oorhangers zijn met de hand vervaardigd.
Zilver 925/000 vergulde hanger met saffier. De saffier is in druppelvorm en facet geslepen. Afmeting: 16 x 10 mm. Handvervaardigd.
Collier van bloedkoralen, rond ø 3,5 mm. Mooie ronde kralen, 2 rijen, bevestigd aan een onedele sluiting. Lengte 42 cm. ca 16,3 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormig gefacetteerde robijnen, 14x10 mm.Lengteb 35 mm, ca 2,7 gram.
Saffier, ovaal. ca.1,62 ct. Steen is facet geslepen en heeft een mooie kleur. Afmeting: 9 x 7 mm.
Lot horloges met o.a. diverse strakke rechthoekige horloges, o.a. Giordano, Makgio, Wempe en Rolf Cremer.
Twee zilveren zakhorloges, een klein model, ø 36 mm, met bewerkte kast en rand aan een zilveren jasseroncollier. en een groter zakhorloge, ø 45 mm, met guilloche versierde kast voorzien van schild.