Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

George Lilanga, Sasa Naonoa
Startpreis 300 EUR

George Lilanga. Afrikaanse School (Tanzania). Titel: Sasa Naona Nimepata Manani. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 xB 91 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jongen met ezel bij rivier
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Startpreis 300 EUR

H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Startpreis 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Drukwerk naar Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startpreis 275 EUR

Drukwerk naar Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Stijl Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startpreis 250 EUR

Lithografie Brigitte Bardot, in de stijl van Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 x 90 cm. In goede staat.

Theo Beerendonk, Abstract
Startpreis 250 EUR

Theo Beerendonk. 1905 - 1979. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startpreis 250 EUR

M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Van Noort, Hollandse bloembollenvelden met telers
Startpreis 250 EUR

Van Noort. Haarlem. Hollandse bloembollenvelden met telers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

R. Carlo Forti, Zuid Duits berglandschap
Startpreis 250 EUR

Raffaele Carlo Forti. 1853 - 1901. Zuid Duits berglandschap met waterval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 66 cm. In goede staat.

Cor Schaap, Kerk Katwijk met vissersvrouw
Startpreis 225 EUR

Cor Schaap. 1968 - . Kerk van Katwijk met vissersvrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 15 x B 10 cm. In goede staat.

Nadruk Salvador Dali, Fantasie voorstelling
Startpreis 225 EUR

Nadruk Salvador Dali. Voorzien van nummer + watermerk. Fantasie voorstelling. Drukwerk op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

P. van Borselen, Hollands wintergezicht
Startpreis 225 EUR

Pieter van Borselen. 1802 - 1873. Hollands wintergezicht met schaatsende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

J.J. Doeser, Ree met reebok
Startpreis 225 EUR

J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Joop van Leeuwen, Strandgezicht
Startpreis 225 EUR

Joop van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Frans Smissaert, Duinlandschap met paardenkar
Startpreis 200 EUR

Frans Smissaert. 1862 - 1944. Duinlandschap met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Franse School. Stilleven met bloemvaas en fruit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startpreis 200 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Startpreis 200 EUR

Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Corneille, Twee naakte vrouwen
Startpreis 200 EUR

Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Ongesigneerd. Drukwerk. Twee naakte vrouwen. Litho op papier. Afmeting: H 48 x B 48 cm. In goede staat.

Corneile, Vrouw met man
Startpreis 200 EUR

Guilliaume Corneille, '89. 1922 - 2010. Nr.: 19/25. Vrouw met man. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Wintergezicht met vogelhuisje
Startpreis 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Lizzy Ansingh, Vrouw met wandelstok en bloemen
Startpreis 200 EUR

Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Vrouw met wandelstok en bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.