Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Art Deco stilleven met gevogelte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws gouache familiewapen van Nicolaas Hooykaes 1782. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Frans berglandschap (Haute Savoie). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.
G.H. Hendriksen. Hollandse School. Boeren interieur met boerin en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke gravure door J. Le Veau. Arrivee Flessingue (Vlissingen). 1729 - 1786. Afmeting: H 46 x B 55 cm. In goede staat.
2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...
M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Krishna Reddy. 1925 - 2018. Waterlelies. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Aardetinten. Acryl op papier. Afmeting: H 25,5 x B 40 cm. In goede staat.
G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.
Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.
Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Naar Charles Gruppe. Circa 1900. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Drie oude ingelijste landkaarten. 1x Kaart van de stad Wenen, Afmeting (met lijst): H 71 x B 64 cm. 1x Kaart Wartenberg, afmeting: H 40 x B 37 cm. 1x Kaart noord Friesland, afmeting: H 75 x B 55 cm. I...