M. Vernet. Dame op sofa. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met rood haar. 3.150 edition 14-4-'85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 61,8 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Halfnaakte dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
F.J.D. Boers. 1914 - 1987. Stal met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vermeulen. 20e Eeuw. Hollands landschap met stenderkast, dorpsgezicht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24,5 cm. In goede staat.
W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Stal met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
A. Paul Weber. 1883 - 1980. Duitse School. Titel: Was heisst hier Kunst. Ets op papier. Afmeting: H 39 x B 47 cm. In goede staat.
Wim Meijer. 1980. Kermis met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.