Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Puchner 1047
Puchner

Ergebnis:

160 EUR

Groot schilderij 1048
Groot schilderij
Startpreis 200 EUR
Mavinga, olifanten 1049
Mavinga, olifanten
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Frans Baayens 1050
Frans Baayens

Ergebnis:

150 EUR

Levenscyclus in etsen 1051
Levenscyclus in etsen
Startpreis 300 EUR
Schilderij, W. Heincke 1052
Schilderij, W. Heincke
Startpreis 800 EUR
Verkauft
H. Schouten, koeien-hoedster 1053
H. Schouten, koeien-hoedster

Ergebnis:

585 EUR

Bouwer, avondrood Italië 1054
Bouwer, avondrood Italië
Startpreis 475 EUR
Verkauft
Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

Ergebnis:

13.000 EUR

Verkauft
Schilderij, berglandschap 1056
Schilderij, berglandschap

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Naar Dali 1057
Naar Dali

Ergebnis:

70 EUR

Martin van Waning 1058
Martin van Waning
Startpreis 480 EUR
Verkauft
J. Arsenius, straat 1059
J. Arsenius, straat

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
W.P. Steggeda 1060
W.P. Steggeda

Ergebnis:

150 EUR

Schilderij, tapijtmakers 1061
Schilderij, tapijtmakers
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Schilderij, Briels + boek 1062
Schilderij, Briels + boek

Ergebnis:

300 EUR

Litho 1063
Litho
Startpreis 40 EUR
W.J. ten Berghe 1064
W.J. ten Berghe
Startpreis 600 EUR
Klaas Bernink 1065
Klaas Bernink
Startpreis 250 EUR
Winterlandschap, paneel 1066
Winterlandschap, paneel
Startpreis 350 EUR
H. Backers 1067
H. Backers
Startpreis 200 EUR
Hobbe Smith, strand 1068
Hobbe Smith, strand
Startpreis 580 EUR
Verkauft
FR. Dolhen, zeegezicht 1069
FR. Dolhen, zeegezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2x Anthon Heyboer 1070
2x Anthon Heyboer

Ergebnis:

110 EUR