H. Balman, olieverf op paneel, oud Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren 25x20cm. Cond.: G
Twee werken (pendant) van E. Müller 1899, olieverf op linnen, stillevens met fruit en bloemen (1 gaatje) 60x45cm. Cond.: R-G
O. Hartig ca. 1940 (Duitse School), olieverf op linnen, naaktmodel met parelketting 45x67cm. Cond.: G
J. van Loo ca. 1880, olieverf op linnen, zingende vrouwen in een kerk 50x75cm. Cond.: R
Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G
Jan Frank ca. 1930 (Jan Frank Niemandsverdriet Java 1885 - Jakarta 1945), olieverf op linnen, stilleven met fruit 38x40cm. Cond.: G
Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met figuren 25,5x21,5cm. Cond.: G
Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G
Grieks zilveren ikoon van De Heilige Strijder Demetros 20e eeuw 950/000. 28x23cm.
Hubert Glansdorff ca. 1930 (Belgische School 1877 - 1963), olieverf op linnen, vaas met bloemen 32x24cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G
Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G
H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R
Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...
Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.
Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, portret van een officier 68x86cm. Cond.: R
A. Gabali ca. 1950 (1886 - 1963), olieverf op linnen, klipper met figuren op zee bij avondlicht 70x50cm. Cond.: G
V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G
Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G
W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G
A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G