Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Dirk Kruizinga, Stilleven met gevogelte
Startpreis 60 EUR

Dirk Kruizinga. 1895 - 1972. Art Deco stilleven met gevogelte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.

18e Eeuws handingekleurd familiewapen Hooykaes 1782
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws gouache familiewapen van Nicolaas Hooykaes 1782. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

2x Jacob Eriks, Berglandschappen
Startpreis 60 EUR

Twee werken van Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Frans berglandschap (Haute Savoie). Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 70 x B 50 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Stilleven
Startpreis 60 EUR

J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.

G.H. Hendriksen, Boeren interieur met moeder en kind
Startpreis 60 EUR

G.H. Hendriksen. Hollandse School. Boeren interieur met boerin en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Arrivee Flessingue (Vlissingen)
Startpreis 60 EUR

Antieke gravure door J. Le Veau. Arrivee Flessingue (Vlissingen). 1729 - 1786. Afmeting: H 46 x B 55 cm. In goede staat.

2x Hollands grafiek
Startpreis 60 EUR

2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startpreis 60 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

Gesigneerd, Havengezicht
Startpreis 60 EUR

Antiek Hollandse ets met havengezicht. Gesigneerd. Circa 1920. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 17 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Startpreis 60 EUR

16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...

M. Misdom, Binnenhaven met platbodem
Startpreis 60 EUR

M. Misdom. Circa 1920. Binnenhaven met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Bomschuiten voor de kust
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1920. Hollandse School. Bomschuiten voor de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

M. Wildevuur, Vaas met bloemen
Startpreis 60 EUR

Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Startpreis 60 EUR

Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startpreis 60 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Krishna Reddy, Waterlelies
Startpreis 60 EUR

Toegeschreven aan Krishna Reddy. 1925 - 2018. Waterlelies. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract,
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Aardetinten. Acryl op papier. Afmeting: H 25,5 x B 40 cm. In goede staat.

G. Gorter, Landschap met koeien
Startpreis 60 EUR

G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.

2x Afrikaans ikoon
Startpreis 60 EUR

Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.

Lot diverse werken (8x)
Startpreis 60 EUR

Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Startpreis 60 EUR

J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.

H.A. Daalhoff, Bomen met boerderij
Startpreis 60 EUR

Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Naar Charles Gruppe, Landschap met paardenkar en boer
Startpreis 60 EUR

Naar Charles Gruppe. Circa 1900. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

3x Oude landkaart
Startpreis 60 EUR

Drie oude ingelijste landkaarten. 1x Kaart van de stad Wenen, Afmeting (met lijst): H 71 x B 64 cm. 1x Kaart Wartenberg, afmeting: H 40 x B 37 cm. 1x Kaart noord Friesland, afmeting: H 75 x B 55 cm. I...