Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.
Emmy Meijer, W. 23. 1866 - 1940 Worpswede. Landschap met boerderij en bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Hollandse School. Boerderij met veel figuren aan rivier. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken in lucht. Afmeting: H 35 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Twee jachthonden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Fantasie figuren compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 64 x B 81 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws neogotisch religieus schilderij met vergulding + Heilige met bazuin en aureool. Afmeting: H 64 x B 22 cm. In goede staat.
Heinrich Böhmer, d.a. 1852 - 1930. Duitse School. Landschap met houtstapels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met platbodem en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Eind 19e eeuw. Italiaans landschap met figuren op koper geschilderd. Afmeting: H 21,5 x B 25,5 cm. In goede staat.
A.H. Winter. 1800 - 1861. Panoramisch landschap met herder en koeien op de voorgrond. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 58 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Groot werk van A.J. Zwart. 1903 - 1981. Plasgezicht De Koppel aan de Kaag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm In goede staat.
Johannes Hendrik Eversen. 1906 - 1995. Stilleven met Roemer, tinnen klepkan en kievits eieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Jan Rentinck. 1798 - 1846. 19e Eeuws Hollands landschap met knotwilg, vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Trechters + oliekannen. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Jo Kruyder Bouman. 1886 - 1973. Stilleven met poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 82 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Driemasters in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Hollands wintergezicht met roeiboten en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Hervormde kerk in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.