Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.